Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak nudista klubbok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak nudista klubbok, összejövetelek, közösségek, ahhol lehet beszélgetni hasonló gondolkodású emberekkel?

Figyelt kérdés
Régóta nudizom jómagam is, nemcsak strandon, hanem itthon is. Most 18 vagyok, de szeretnék egy közösséget találni hasonló emberekkel.

2013. febr. 3. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Kit érdekel, hogy otthon meztelen vagy-e? Miért ez alapján kell barátokat keresni? Nem értem...
2013. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy sose értettem a nudista embereket. Nem az a lényeg az öltözködésnek, hogy vannak testrészek, amikről mindenki tudja h vannak, de csak az ember párja láthatja....

Szemérmességről nem hallottál?

No, ha gyereked lesz, előtte is pucérkodsz, vagy a férjed...kiv. lennék milyen ember lenne szegény gyermekből:S

Én anyukám előtt nem vagyok bugyiba melltartóba, 18 évesen, nem hogy egy vadidegen előtt. Lát úgy az orvos, meg anélkül a párom, és ennyi.

2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát, nekem anyukám meztelenül járkál itthon... Hiába tettem szóvá, hogy talán egy bugyit meg melltartót felvehetne, végülis elég fura, hogy így járkál a 3 gyereke előtt, de azt mondta, hogy ne szóljak bele, ez egy természetes dolog. A saját gyerekemet, biztos nem fogom ilyeneknek kitenni... :)
2013. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi ez a nagy indulat. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e nudista lenni, vagy nem. Vagy hogy otthon meztelenül járkál-e, vagy télikabátban.
2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, ennek a helyes neve az, hogy naturizmus, így keress rá.

A vicces válaszadóknak annyit, hogy a swingerklubokban fehérnemű viselete általános, és az egész a szexről szól. A naturizmusban nincs potyázás, meztelenség van, nincs szex, csak privátban. A kettő nem összekeverendő.

Vannak rendes programok is minden.

[link]

2013. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Istenem,micsoda válaszok!!!Naturizmus,nudizmus egy jó dolog!Egyenletesen barnul le az ember,párja előtt esztétikusabb látványt nyujt!
2013. febr. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, bár így télen én nem nagyon - inkább nyáron művelem. Volt hogy FKK kempingeztem és egy hétig nem került ruha a testemre. Jó és szabad érzés. Akinek nem tetszik ne tegye, de mindenki pucérkodjon nyugodtan aki szeret. Most lehet le(vagy fel)pontozni, ez az én válaszom.
2013. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is megrögzött nudista vagyok, de sajnos Magyarországon a naturista kultúra még nagyon gyerekcipőben jár. Az ország keleti részében (és sajnos Budapest is ide tartozik) még normálisan szaunázni sem lehet. Mi rendszeresen Horvátországban töltjük a nyári szabadságot valamelyik nudista kempingben, illetve itthon is úgy vagyunk, ha az idő engedi. Szerencsére a kertbe nem látnak be, a szaunánk meg a pincében van. Néha jönnek hozzánk is barátok, illetve mi is elmegyünk hozzájuk, de az utóbbi időben a szervezett rendezvényeket annyira nem látogatjuk, bár a navke honlapján találsz bőven infót, általában minden hónapban van hivatalosan bérelt uszodai összejövetel is.

Viszont sajnos a társadalom nagyon prűd, úgyhogy ne foglalkozz azokkal, akik itt negatív kritikát adnak, mert ezek többsége azt sem tudja miről beszél, hiszen sosem próbálta még és nem tudja, hogy ez milyen szabadságérzetet ad, illetve sajnos sokan összekeverik a szexel is, holott ennek semmi köze hozzá.

2013. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon is találsz klubokat,többet is,kettőnek én vagyok az alapítója jelentkezz nyugodtan!:1: Naturista társkereső/FKK/ klub,,2: Balatonberény naturista/FKK/ klub. ha személyesen akarsz ismerkedni arra jó bármelyik hely,bár szerintem nemigazán ismerkedésre való helyek.először keresnék valakit barátot,barátnőt,amúgy a naturizmus nem korfüggő,egész csecsemőkortól mennek minden korosztály.nekem van 2 osztrák család ismerősöm akik naturisták.ők Keutshacher see-hez járnak a Sabotnik kempingbe,Magyarországon nem voltak még nudin.-de van ott egy másik is,a Müllerhoff. mindegyiknek van honlapja.ha lesz időm talán elmegyek ahova az ismerőseim járnak.amúgy 37 vagyok és 3 éve nudizok,és nagyon jó dolog,igazi szabadságérzetet ad.én Balatonberénybe szoktam járni,ott van kecónk is.ha jól tudom a NaVke honlapja az ahol feliratkozhatsz a levelezőlistára,ott is értesülhetsz programokról.a berényi,sziki programját már meg lehet találni a neten,a navke oldalán.magyar helyek közül szívesen mennék Ányásra,vagy Hajdúszoboszlói fürdőbe,ott is van valami nudi rész.csak az időm kevés.ilyenkor, meg ahol van program,az messze van tőlem,-Kispest,dandár,Aquaworld... és ne törődj a negatív kommentekkel,nem tudják felfogni hogy mit is jelent.idén nagyon jó volt,amikor a legnagyobb tikkasztó melegben szüleimmel mentem csónakázni, megálltunk a nudistrand mellet,én meg odaúsztam nudizni.szuper volt a víz. várom már a nyarat.tedd,ami neked kellemes.jó nudizást
2013. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 joeyl válasza:
Prűdek vagytok!!!! A naturizmus egy életforma. És NEM A SZEXRŐL SZÓL!!!!!!!!!!!
2018. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!