Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne...lehetek e terhes így... igaz a teszt negativat mutatott...


a barátommal januárban minden héten együtt voltunk minimum egyszer de annál csak többször.... decemberben meg volt még...de januárban már nem... 28.án kellett volna meg jönnie de nem.... ma (feb. 3.) csináltam tesztet de negatív lett...



2013. febr. 3. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ha negatív,akkor valószínűleg nem vagy terhes.esetleg felfázás.menj dokihoz
2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy védekeztetek e? A másik, hogy sok okozója lehet, hogy még nem jött meg. Lehet feszültség által is amit észre sem veszel magadon,de a szervezeted így reagálja le. Ha mind a két teszt negatív lett szerintem nem vagy terhes,de lehet nem ártana elmenni az Orvoshoz így te is megnyugszol.:) Remélem válaszommal valamilyen szinten tudtam segíteni! :)
2013. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy teszt volt csak eddig még.. és egyáltalán nem vedekeztunk az utóbbi pár hétben.
2013. febr. 3. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:

De miért nem védekeztetek, ha itt aggódsz?

Felelőtlenség amit csináltok.

2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha a teszt negatív szerintem is csak egy megfázás vagy teszt, de ha annyira aggódsz csinálj még egyet vagy menj el dokihoz
2013. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem aggodok csak egy kérdés volt amiből meg akartam volna "tudni" hogy úgy még van e esély....!! Babát szeretnénk azért nem vedekezunk és nem felelőtlenség miatt!!!
2013. febr. 4. 18:32
 7/9 anonim válasza:
akkor sok sikert a babához! :)
2013. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hány éves vagy? :)
2013. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2013. febr. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!