Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hülyeséget csináltam. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

December 31-én szilveszterkor együtt voltam a barátommal, védekezés nélkül. Azért mentem bele, mert nála úgy tűnt, hogy nincs előváladák, mintha nem lenne. Mindig csak orgazmuskor jött ki belőle valami. Január 1-jén megjött, le is ment a menszi rendesen, úgy, ahogy általában lenni szokott. Most, jan. 27-én kellett volna megjönnie. Néha éreztem h fáj a hasam, meg a melleim fájnak, szúrnak. Igaz, hogy még csak 1 napot késett, de nagyon félek, hogy baj lehet. Először csináltam ilyen butaságot. Segítsetek, kérlek.

16/L



2013. jan. 28. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baj, majd megjön.
2013. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd megjön 1 hét múlva, ha semmi akkor doki..

16 évesen nem szexelni kell, hanem biosz órákra beülni

2013. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Innen látszik ti mai fiatalok (censored) vagytok.
2013. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
majd megjön mondjuk holnap
2013. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni kis csillagom aztán cselekedni. És most félsz, hogy terhes vagy-e. Tudod mi a különbség az élvezet és a döbbenet között? 9 hónap.
2013. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. MINDEN PASINAK VAN ELŐVÁLADÉKA! attól mert te nem ismered fel, attól még van.


2. várj egy hetet, ha semmi, akkor tesztelj.


3. tudod, ez egy olyan gonosz világ, ahol a férfiak szexet akarnak és a felelősséget meg a föld alá söpörni. A komoly párkapcsolatok felében is, ha kiderülne, hogy a lánynál becsúszott baba, sok egyedülálló nő lenne.

A te szép kis világod és romantikus kapcsolatod, csak addig marad egész, míg vigyázol magadra, amint ezt elhanyagolod, és baj lesz belőle, te egyedül maradsz, jobb esetben még pár évig játssza a párod az apukát majd megunja és inkább egy független kevésbé macerás bigét keress. Üdv a valóságban!


Ha te nem vigyázol magadra a párod nem fog! Neki szex kell, ha kell akkor a csillagokat lehozza az égről. Amint ez megvolt tovább is állhat.

2013. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
őszintén remélem h nem vagy terhes..
2013. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na jó azért a fiúk szidását sem kell túlzásba vinni. A nők is megérnek egy misét, amikor pl: gyerekkel akarják magukhoz láncolni a mit sem sejtő palit; vagy direkt illegetik magukat, közben meg nem akarnak lefeküdni senkivel. Ne állítsátok be úgy, mintha a kérdező nem lenne hibás. Kérdező, tényleg be kéne járni bioszra, vagy legalább otthon a neten ha lógsz, utánanézhetnél pár dolognak. Remélem nem leszel terhes és tanulsz az esetből.
2013. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 katalin83 válasza:
Nagyon fiatal lehetsz.de ha utána megjött és rendesen lezajlott,akkor nincs okod aggódni,majd megjön.
2013. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az elõvàladèkban nincs annyi sperma h terhes lehess tõle! szoval egyèbb okai lehetnek annak hogy nem jött meg! nyugi semmi gáz!
2013. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!