Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél többet beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél többet beszélgetek online egy lánnyal annál kevésbé akar találkozni, igaz?

Figyelt kérdés
Általában ez a tapasztalatom. Amikor leszarom őket és váratlanul szólok, hogy találkozzunk általában eljönnek. De ha órákat dumálunk át és megemlítem hogy jó lenne mindig húzzák.
2013. febr. 3. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor csináld a bevált dolgot,ilyen egyszerű
2013. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fejedtől függ
2013. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még nem vettem észre ilyen lényegtelen dolgokat.

Szerintem, minél többet chatelsz velük, annál inkább rontod az imgage-ed náluk, biztosan butaságokat hordasz össze miközben írsz nekik... Ezt elképzelhetőnek tartom, de lehet, hogy a lányok a tökösebb srácokat kedvelik, akik rögtön a lényegre térnek... ki tudja?

2013. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem igaz
2013. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem egyszerű a képlet: az adott lány vegyük alapul, hogy kedvel... Szeret veled beszélni, de egy neten megismert pasival találkozni azért mindig kockázatos, mert mindig benne van a pakliban, hogy mi van, ha mégsem egészen olyan, amilyennek mutatja magát, egy lány mégis eléggé sebezhető... Tehát alapból ezért húzzák.

Ha viszont leszarod, akkor azért megy bele, mivel nem akar elveszíteni, kétségbe esésében végül rábólint, abban reménykedve, hogy rendbe jönek köztetek a dolgok...

2013. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
baromsag. ha erdekesnek talalod a csajt akkor nyilvan mindig lesz kozos tema. minel jobban el tudsz beszelgetni egy csajjal annal jobban fogod erdekelni szemelyesen is. mikor talalkoztok minden rajtad mulik.. en kifejezetten szeretem az elso talalkozasokat. :D es volt mar hogy 4-5-6 hetig beszelgettem online egy csajjal mire taliztunk, meg jobb volt mint online.. az ellenkezore is volt pelda hogy par ora utan talalkoztam vele, nem volt gond ott sem.. minden attol fugg hogy te hogyan alakitod a beszelgetest.. :)
2013. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!