Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ebben a kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben a kategóriában ennyi erkölcsbajnok? Tovább lent

Figyelt kérdés
itt érdekes módon senkinek nem fordult meg a fejében még halványan sem egyszer sem a megcsalás,nem néz más emberekre a párján kívül,a párján kívül mindenki rusnya,az ő kapcsolata a legtökéletesebb,és ha valakinek máshogy alakult az élete,mint neki,már mehet is a sz@rdobálás.minek jártok ide?miért nem vagytok el a kis életetekben?én és még sokan azért jövünk fel naponta,hogy hasznos tanácsokkal ellássunk másokat,de az ilyen igazságharcosok csak lehúzni akarják a másikat.ennek van értelme?nincs
2013. febr. 4. 11:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar. Ez különösen igaz, ha névtelenül mondja.
2013. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nagyon megérintettek téged a spanking kérdésedre kapott válaszok. Érintett vagy az ügyben. Azt is tagadod, hogy az a te kérdésed?
2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Te is itt vagy...

;)

2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Csak a te szemszögedből nézve.
2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Hát az anonimitásnak pont az lenne a lényege, hogy nem kell visszafognia magát az embernek, nem? Amúgy szerintem ilyenek, mint a megcsalás nem úgy működnek, hogy az ember elhatározza "na, majd ha lesz párom jól megcsalom", szóval nem tudom mit vársz. Tökéletes kapcsolatról pedig még nem olvastam itt, pont, hogy minden történetben van valami furcsaság, bizonytalanság.
2013. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
nem tagadom,én tettem fel,de az most teljesen más tészta,és nem amiatt jött a kérdésem.
2013. febr. 4. 11:12
 7/27 anonim ***** válasza:

Biztos fáj, ha valaki elítél, mert megcsaltad a párod, de ettől még ez gerinctelenség marad ugyanúgy, és az embernek arra kell törekednie egy kapcsolatban hogy tisztességes tudjon maradni, ne alázza meg és árulja el azt akit elvileg szeret.

Persze nem minden fekete vagy fehér, de ez lenne az alap hozzáállás, és nem másra kell mutogatni, ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok.

2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"az ilyen igazságharcosok csak lehúzni akarják a másikat"


Én azt látom, hogy ennek a kérdésnek pont ugyanaz a célja. Szóval egyik kutya, másik európabajnokság...

2013. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Te magadat bántod és másokat sérted. Te magad cselekedtél rosszat és másokat nevezel rossznak?
2013. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy - bár ez számodra elképzelhetetlen - mégis van olyan, aki komolyan úgy gondolja, hogy a megcsalás, stb. nem fér bele az értékrendjébe? Nem mindenki "erkölcsbajnok", aki másként gondolkozik, mint te.
2013. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!