Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez csak a szex kategóriában...

Ez csak a szex kategóriában ennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha a szex, a párkapcsolatok témában írok választ, és a kérdező részére nem kedvező a válaszom, akkor biztos lehetek abban , hogy a pontjaim egy szakadékba zuhannak. nem jobb szembesülni a más véleményével, és esetleg átgondolni, hogy van e a válaszban valami igazság, vagy egy hü lye kérdésben megerősíteni a kérdezőt?

2013. jan. 14. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Csak fáj nekik az igazság! :)
2013. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mutass egy példát.
2013. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
E Boglárka: szerintem te legtöbbször rossz válaszokat adsz, ahogy olvasgattalak már ... úgyhogy ne csodálkozz :-P
2013. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Boglárka


a lepontozás nem a kérdezők műve, hanem az olvasóké


tudod, a lepontozás megjelenéséhez sok szavazat kell

2013. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Én qrvára leszarom ezt a pontozást. Ha nem tetszik nekik, az igazság és lepontozzák, attól az még ugyanúgy igaz lesz és emiatt ez nem fog megváltozni.
2013. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Nem boztos h a kérdezö pontoz le...én is tettem fel már kérdést és volt olyan válaszolóm, aki ls lett pontozva, pedig nem én nyomtam le...szóval sokszor egyes okos emberek felülbîrálják mások véleményét...mert megtehetik....mert noname...
2013. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a konkret kerdesre valaszoljak: nem, nem csak itt jellemzo.


Tobbszor lattam, hogy ebben a kategoriaban is megemlitik, hogy a politika temakorben peldaul kimeletlen pontozasi haboruk szoktak kialakulni.:)

2013. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"a kérdező részére nem kedvező a válaszom"


Ez már magában foglalja, hogy a kérdés nem valódi kérdés, csak önigazolást akar a kérdező. Sőt, valójában a családi kapcsolatok témában ez van többségben.

2013. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Most miért lettem lepontozva? :-S Ez a véleményem! Aki lepontozott az átgondolta, "hogy van e a válaszban valami igazság"?
2013. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A kérdező szavazása is csak egy szavazás a válaszról. Erre nem foghatod.
2013. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!