Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem barátommal (első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem barátommal (első alkalom) tehát szűz voltam.14 napja késik menszeszem, lehet ettől? Megszakításos módszerrel ""védekeztünk"" nem volt peteérésem. Lehetséges hogy az első alkalom miatt késik?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt végeztem tesztet negatív lett.. mai napon is egyet, az is negatív lett... csak aggódom, mert ennyit soha nem késett.
2013. febr. 4. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
menj dokihoz vagy várj pár napot és tesztelj
2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 hét múlva mutat biztosat a teszt..

inkább menj orvoshoz

2013. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első alkalom után szokott késni. Amikor elvesztettem a szüzességem, akkor késett, és amikor megjött, emlékszem annyira fájt, hogy alig bírtam hazamenni. a 10 perces út alatt 3-szor kellett leülnöm, mert azt hittem elájulok.
2013. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miel ennyi ideje késik már tesztelhetsz. Bármikor lehet extra peteérés. Pl sok nő esik teherbe menstruáció alatt amikro elvileg lehetetlen és mégis. Máskor védekezzetek, a megszakítás az nem védekezés. gyakran van belőle baba.
2013. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nem zárhatod ki a peteérést, mert van spontán is, ami bármikor lehet. Ennyi késésnél a teszt pozitívat mutatna, valószínűleg a szex miatt késik, vagy most meg már az idegességtől.
2013. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem volt peteérésem"


Azt meg honnan tudod?

Voltál ultrahangon előtte és utána, meg persze az aktus napján?

Vagy ellenőrizted magad ovulációs teszttel?


Az aktustól számítva mennyi idő telt el?

Attól számítva is megvan már a két hét?


Ha kivártál két hetet az aktustól, és utána teszteltél, akkor már megbízhatsz a negatív eredményben.


Ha még nem telt el két hét az aktustól, akkor még nem mutat biztosat a teszt.

2013. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) az aktus óta 17 nap telt el.. és menszesz előtt olyan 8 nappal történt.. persze utána nem jött meg, és azóta sem, de akkor betudom az "első alkalomnak" ennyi idő után a teszt csak kimutatná.. amúgy jogos a kérdés, végülis csak én számolgattam ki nem tudhatom biztosan... sőt
2013. febr. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!