Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, hogy pofátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, hogy pofátlanság, amit vettem neki karácsonyi ajándékot, ő eladja?

Figyelt kérdés
Volt barátommal nem rég szakítottam,és sírva kérdezte,hogy ugye az ajándékait nem dobom ki,és nem adom tovább?Mondtam nem,és azóta is tartom a szavam..De most bepipultam rá,kb. tavaly óta nem állunk jól anyagilag és én decemberben anyáméktól kikönyörögtem 5000ft-ot hogy tudjak neki karácsonyra ajándékot... Ő meg eladja,oké azt csinál vele amit akar,de pofátlanság ajándékot továbbadni,kidobni szerintem... De az a vicces,hogy havi 20ezer ft ösztöndíjat kap havonta szóval nem tudja arra fogni,hogy szegények..Aztán vissza hallottam,hogy az anyja beszélte rá,hogy adja el és sz*rja le,hogy mennyi bekerült meg tőlem kapta. Nekem az fáj ebbe,hogy ha én akármennyire is utálom azok után mit velem tett,még se dobom ki,se adom el amit nekem vett szeretetből...Meg hát a pénz az pénz..Jogos szerintetek?
2013. febr. 4. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod,hogy tényleg eladja?

amúgy meg ha ekkora tapló tényleg,akkor örülj neki,hogy vége.ilyen esetekben mutatja ki igazán az ember a foga fehérjét..

2013. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy genyó..Viszont te meg sz.rd le..Minek idegesítsd magad:)
2013. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Onnan hogy híreszteli a facebookon a hirdetést.. De tényleg anyu hónap elején odaadta az utolsó pénzét,hogy én neki megvegyem azt az ajándékot ami minden álma volt,ő meg igy becsüli... De kinézem belőle,ha visszaadtam volna az ajándékot még azt is eladná..
2013. febr. 4. 20:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja és még rám ír,hogy nem e tudnék rá vevőt....
2013. febr. 4. 20:40
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
de szemét... egyébként megkérdezhetem,mit vettél neki?
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szeretek megtartani semmit, ami az exre emlékeztet, ezért elajándékozom/eladom az ajándékokat, amiket kaptam.
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Az exed, vagyis azt csinál, a cuccaival amit akar. Én az exeimtől kapott ajándékokat kidobáltam.. Akkor én bunkó vagyok? Nem hinném..
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Dobd ki.Most.
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha rád is írt, téged akar direkt idegesíteni.

Vedd már észre! Ne legyél a bolondja..úgy könnyű, hogyha hagyod magad dinnye..


Ha látja, hogy tud idegesíteni akkor fogja is csinálni.

2013. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ez egy tabló, valóban pofátlanság.. de ez csak őt minősíti.. örülj inkább, hogy már nem vagy egy ilyennel együtt.
2013. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!