Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ünneplitek a Valentin-napot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ünneplitek a Valentin-napot? Ezért kinevetnek? LENT bőv. Inf.

Figyelt kérdés

Ti hogyan ünneplitek.. nem túl erőltetett ez az "ünnep"..??

Szerintem ha valaki szereti egymást ne csak február 14.-én mutassa ki hanem az év minden napján..

Kérdezték az ismerőseim mi hogyan töltjük mikor elmondtam ki nevettek mert nem "ünnepeljük".. nálunk nem lesz semmi extra..régóta szeretnénk moziba menni és pont 14.-én vetítik a filmet szóval elmegyünk moziba..utána pizza..és sütök neki valami finomat( de a sütés sem extra mivel cukrásznak készülök és minden héten meglepem valamivel)..ja és azért biztos vagyok benne hogy én is kapok valami apróságot.. ( 3éve vagyunk együtt ) Ez annyira rossz ötlet hogy nevetni kell rajta mert nem fújjuk fel a dolgot..?



2013. febr. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen képzeld el fogunk menni a menyasszonyommal vacsorázni, mert a szerelmesek napja.

Ez meg h minden nap ki kell mutatni, nem azt jelenti, h akkor a másik 364 napon leszarjuk egymást.

Ennyi erővel akkor Karácsonykor is üljél otthon meg úgy általában minden ünnepen és verd a melled.

2013. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten ünnepeljük. Valami kis apróságot adunk egymásnak, de más fontos esemény is van aznap ezért nem ezen van a hangsúly.

"Szerintem ha valaki szereti egymást ne csak február 14.-én mutassa ki hanem az év minden napján."

Ez meg olyan hülyeség am. attól h megünneplik ezt a napot, még nem jelenti azt h máskor nem szeretik egymást v nem mutatják ki. Nekik fontos. Ennyi.

Az ismerőseid meg szimplán bunkók. Sztem senkinek semmi köze nincs hozzá h ki mit tart meg de pláne nincs joga lenézni azért mert épp ünnepli v sem

2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
22%

Mi sehogy nem ünnepeljük.

Se én nem vagyok Bálint, se a párom...

2013. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
78%
Én sem hiszek abban, hogy van értelme túllihegni ezt a napot. Egy az, hogy tisztán látszik, hogy ez üzleti fogás. Másrészt pedig, ha szeretsz valakit, akkor minden nap szereted, és bármelyik nap meglepheted bármivel.
2013. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem érdekel, nincs senkim, 11-én KRESZ vizsga, arra koncentrálok nem ilyenre..
2013. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves ünnep. Mi is szoktunk venni valamit egymásnak kis apróságot.
2013. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!