Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elfelejtette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette az évfordulónkat, mit csináljak, gáz, fiúk ti ünneplitek?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 1 évesek a barátommal, egész nap vártam, hogy legalább felhív, de szombaton beszéltünk utoljára telefonon, pénteken találkoztunk, azóta semmi. Ma este felhívtam, először direkt nem hoztam szóba, hátha szól, de semmi, és a beszélgetés végén megjegyeztem, hogy tudod, h ma vagyunk egy évesek? erre annyit mondott, hogy "Ha-ha" nem is értettem, rosszul esett, el is köszöntem tőle. Azóta sem jelentkezett vagy hívott vissza, pedig én már a kapcsolat elején mondtam neki, hogy legalább az évfordulókat ünnepeljük meg, nekem ez fontos.
2012. júl. 23. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha neked fontos szólj neki hogy számodra nem közömbös a dolog. Szerintem lényegtelen, de kinek mi. :)
2012. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hole Hunter ***** válasza:

Kiscsillag! A pasik képtelenek az ilyesmi megjegyzésére. Erre sajnos nektek kell időben figyelmeztetni minket!

Fel a fejjel! Az összes ilyen! :)

2012. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is pasi vagyok!És nem figyelek rá.De ha ezér berág a barátnőm akkor veszek vele össze?
2012. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem szeretek nagy feneket keríteni ezeknek, igazából nem is tudom pontosan, hogy melyik is az a bizonyos nap. Szerencsére az én drága barátnőm nagyon otthon van a dátumokban, így már jóval előtte figyelmeztet ezekre, ezek után pofátlanság lenne ha még egy szál virágot se vennék. Az évforduló még oké, de ilyen fél éves, meg csók és szex fordulók meg hasonló b*ziságokra nem emlékszek.

Egyébként ma van az ölelés világnapja :) ezt ismár napokkal ezelőtt tudtam, persze nem azért, mert én néztem utána...


22/F

2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt általában tényleg elfelejtik. Legalább egy héttel előtte szólj rá. Ha tesztelni akartad, hogy magától eszébe jut-e, akkor várható volt ez az eredmény. Azért mondjuk az nem igaz, hogy minden férfi elfelejti. Ő már férfi egyébként? Hány évesek vagytok?
2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, a pasik ezt nem bírják megjegyezni. Sajnos hiába akadsz ki, fogadd el, hogy ők túlságosan buták ehhez. Mi nők sokkal okosabbak vagyunk nálunk, hiszen ezer dolgot vagyunk képesek megjegyezni, míg ők semmit. Muszáj jó előre célozgatni, hogy esemény lesz, szülinap, névnap, de még talán karácsony esetén is érdemes felhívni a figyelmüket.
2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én palim se jegyzi meg pedig nem egy hónapja vagyunk együtt.. Már megszoktam-.- nekünk más ,,gond" nincs a kapcsolatban ha nektek sincs akkor ne haragudj rá:)
2012. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6. válaszoló! Azért azt még a fiúk is tudják hogy mikor van karácsony. :D
2012. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hátha meg fog lepni valamivel! :D
2012. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Ilyeneket fölösleges szerintem megtartani. Az agyamra megy ez a hülyeség, hogy ma egy évesek vagytok, ha így lenne, akkor még bölcsibe járnátok :D Én lány vagyok, de a falra mászok ettől az évfordulózástól. Bár ez még a jobbik eset, a "ma vagyunk egy hetesek/hónaposak" az sokkal durvább, és vannak, akik emiatt is képesek hisztizni, ha elfelejti a barátjuk. Ettől nem szeret téged kevésbé, hidd el.
2012. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!