Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meggyőzni a Barátnőmet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még szűz és 7 hónapja vagyunk együtt.Szeretnék szeretkezni ő is akarja de fél a következményektől,hogy valami hiba csúszik be és terhes lesz.Meg van róla győződve hogy ilyen peches mert már egyszer ránk nyíttak petting közben.Én tudok rá várni nem sürgetem.De hogyan tudnám elhitetni hogy nem vagyunk olyan pechesek hogy az első alkalomnál összehozzunk egy gyereket.És más is védekezik gumival és nem mindig vannak "balesetek" Azt meg nem akarom hogy fogamzás gátlóval tömje magát.Tudom a mostaniak már jobbak mint ezelőtt 10-20 éve.Látom hogy ő is benne lenne ha tudná biztosan hogy nem lesz terhes.Kérlek segítsetek legyőzni egy ilyen fóbiát nekünk.Ja én 31 a barátnőm meg 20
2009. szept. 4. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát, lehet, hogy ez csak mellé duma részéről, és nem akar Veled szexelni.
2009. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hm.. ha fél ne erőltesd majd megbátorodik...

Vagy pettingelés közbe haladj tovább... ha nem akarja akk ne erőltesd

2009. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érzékeny a lelkem és a múltkor mikor ránk nyítottak akkor az nagyon megviselte .Nem erőltetem mert nagyon szeretem és nem akarom megbántani se.És nagyon szeret csak baba fóbiás .Tudom hogy nem kamuzik
2009. szept. 4. 13:33
 4/9 A kérdező kommentje:
De mégis ezt a baba fóbiát hogy lehetne legyőzni??????
2009. szept. 4. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ez egy picit már túlzás. Lehet tényleg nem kéne erőltetni a dolgot, mert a végén mégha sikerülne is rávenned, nem élvezné, mert folyamatosan azon görcsöl majd, hogy "te jó ég, terhes vagyok!".

Vagy használjatok egyszerre kétféle fogamzásgátló szert, mondjuk gumit és ilyen hüvelyben oldódó tabikat, a kettő együtt már 198%.

2009. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
irassa fel a foggátlót, ha jár ellenőrzésekre nemlesz tőle semmi baja.
2009. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szavakkal nehéz. Van olyan is, hogy lehetetlen meggyőzni. Akkor lehet dugni egy csajjal ha kellőképpen felizgatod. És akkor csak úgy megtörténik a dolog.
2009. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erre a tuti megoldás a fogamzásgátló. Én mióta szedem(2 éve) sohasem félek h becsúszik a baba, sokkal felszabadultabb a szexuális életem. A mostaniaknak nagyon alacsony a hormontartalmuk, csak épp annyi van benne h a lány szervezete egy picit terhesnek érezze magát. A tabi a legnagyobb hatékonyságú fogamzásgátló, csak a rendszeres szedésre kell odafigyelni. Nem kényelmetlen, nem zavar a gumi, párom mindig belém élvezhet, akkor és amikor akar. Ha nem szedném a bogyót ez sosem lenne így!!!


Érdemes lenne megpróbálnotok.

2009. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy normális nőt.
2009. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!