Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanába sokan mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanába sokan mondják, hogy a gyúrástól biztosan lesz csajod. De akinél nem ér (a kondinak nincs eredménye) semmit az mit tegyen?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. Alap járaton én 67-68 kg voltam, ami nem lenne rosz, de 185 cm vagyok. Réges régen kezdtem megpróbálni, hogy tegyek ellene valamit.

Azért ide írom ki mert csak is a nők mitt csináltam az egészet:)


1. lépés: Konditerem

Egész pontosan 6 hónapot jártam végig intenzíven. Ezt két részre ehetne bontani. Az egyik amikor heti ötszőr jártam, és minden nap egy adott végtagra mentem, ez hatástalan volt 0 fejlődés. Utána a bodybuilder.h-n találtam egy egész profinak tűnő 20 hónapos edzést tervet a Swarcenegger (nem tudom leírnr) testalkatért, de mivel nekem elég volt a fele így 8-10 hónap kellet. Eljezdtem, ez azt hittem menni fog mert minden nap végén igen kifáradtam, ez heti 3-4 alkalom volt. Szintén nulla fejlődés. Azt megjegyezném, hogy emellet volt étrendkiegésztő és vitamin. Az is fontos, hogy az evés egy eléggé nagy holt pont nálam.

A lényeg az, hogy 6 hónap -25k havonta munkanélküliként a semmiért eég demoralizáló volt így otthagytan. Elimerem, lehet rosszul csináltam valamit, de annyira, hogy 6 hónap alatt félg kg SE, ahhoz kb az kellet, hogy csak ugdossam a súlyokat (ja nem a lábujjaim rendben vannak).


Sújgyarapodás, kalóriákkal 0.


2. próbáloktás: McDonalds terépia

McDonalds az egézség és vitamin tárháza. Az első project után a "csak azért is" elven szintén komoly összegeket ráádozva, de kb egy hónapig heti tízszer (napi kettő) jártm oda és dupla menüket rendeltem kuponnal. Egy hónap után rosszúl voltam tőlük (igazából a rosszul lét már 15 nap után jött) és elfogyott a pénzem.


Sújgayrapodás hájjal 0 kg.


3. lépés ikea húsgombóc terápia.

Talán valaki hallót la, de az ikeában hihetetlen finom húsgombócokat lehet kapni. Normál áron 10db 890, de most akció volt így 350 10db. Több se kellet nekem, tesóm elhízott tőle két hét alatt +15kg. Én 0.


Eredmény 0 háj


3 lépés, akár egézséges akár egézségtelen módon, de amellet, hogy a pénzből sok egyéb dolgot vehettem volna elpazaroltam a nagy büdös semmire. Nem is akarok nagy izomzatot csak annyit, hogy ne legyek az a tipikus vézna. Meg állítólag a kondi a közérzetnek is jót tesz amire szükségem volt.


A vicc az, hogy nagyon édesszájú vgyok már a kezdetek óta, mindenki monda, hogy így elhízott tőlük meg úgy cukorbeteg lett, én ezeken nőttem fel. Szintén fespajzoltam nestle gabonapehlyhekből. Azt reggelizem naponta és az a poén, hogy azóta híztam két kgot.

Erre most mit mondjak.


Tudom ez sajnáltatás fílingű volt, de nézzétek el és a helyesírási hiábákat is, de jó vot kiírni, és hátha tud valaki mondan valami megnyugtatót:)



2013. febr. 5. 12:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

"Mostanába sokan mondják, hogy a gyúrástól biztosan lesz csajod."


Hülyeség. 182/63 vagyok és nem panaszkodok nők tekintetében :-P


Egyébként én sem tudok semmivel hízni, 20 éve tartom a súlyom, edzés, testtömeg növelők, zabálás kúra minden megvolt már ...

2013. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki hogy bármennyit ehetsz sosem figsz elhízni... Mit nem adnék ezért..
2013. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát van benne pár elyesírási hiba
2013. febr. 5. 12:40
 4/25 anonim ***** válasza:

Azt kell felismerni, hogy a testalkat (az végleteket leszámítva) nem releváns, ha nőkkel akarsz közelebbi kapcsolatot kialakítani. Ami a lényeg, az az arc - persze a külsőt tekintve. Ha nem vagy jóképű, de különösebben ronda sem, akkor megfelelő frizurával lehet eredményeket elérni.

Ha meg nagyon aszimmetrikus a arcod, akkor nem tudom....

2013. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

hát, hogy ronda e vagy sem az arcom (szexuális szempontból) arról nem tudok véleményt mondani mivel nem vagyok buzzancs.

És ha szép az arcom az egy pont, de ha mellé van egy kidolgozttnak mondható testem az dubla esély.

Alkalmi kapcsolatoknál ennyi pont elég, a komolyabb kapcsolatoknál innentől a személyes tulajdonságok veszik át a helyüket.

2013. febr. 5. 12:48
 6/25 A kérdező kommentje:
caM008 és neked mi a titkod? :D
2013. febr. 5. 12:50
 7/25 anonim ***** válasza:
Mármint mire? Arra, hogy hogyan tartom a súlyom ennyi ideje? :-P
2013. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem egy pont. A nők ugyanis a férfi arca alapján döntenek, hogy milyen "pasi" az illető. A kidolgozott test, na az egy plusz pont. Amúgy meg nem azért szokták itt javasolni a gyúrást, mert azzal olyan könnyű lányokat szerezni, hanem mert önbizalmat ad neked, ami viszont tényleg hasznos ilyen téren.

Az alkalmi kapcsolatokban nem vagyok otthon, viszont a komoly kapcsolatok kialakulásának sincs sok esélye, ha a külsőd (tehát 80%-ban az arcod) nem megfelelő. Lehetsz akármilyen okos, őszinte és kedves.

A saját arcodat meg úgy tudod megítélni, hogy végiggondolod, hogy hány lány szokott megnézni, rád mosolyogni, ilyesmi.

2013. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez egy mekkora baromság és hány eszement hangoztatja itt gyk-n ... mármint a csajozáshoz egy férfinak szépnek kell lenni téveszmét ...
2013. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

caM008:

hát a súlyom meörzése az nekem is összejött. Inkább a nőknél elért sikered titka? A szöveged, humorod netán pénzed, vagy mittom én mid:D


Utolsó:

Az arcommal szerintem nincs komolyabb probléma, max apróságok. Tehát akkor 80% (a hibák miatt legyen 70%) esélyem van a "hagyományos" nőnél?

2013. febr. 5. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!