Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak sokan ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak sokan ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mindig az igényekhez igazodva írnak nekem privátot. Pl. ha kiírom, hogy 16 éves vagyok, rögtön csak 16 és 17 éves fiúk írnak. Ha nem írom a koromat, csak azt, hogy lány vagyok, ugyanazok írnak, de akkor már is 5 évvel idősebbek... Aztán volt olyan is, hogy nem volt valaki szimpatikus, nem beszélgettem vele szívesen, erre kitalálta, hogy csak a haverja szórakozott a nevében, és hogy azért ő is szívesen megismerne... -.-" Ki hiszi el ezt? Miért kell hazudozni? Bezzeg amikor az itt a kérdés, hogy milyen számotokra a nagy Ő, mindenki felsorolja, hogy őszinte...
2013. jan. 27. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jó kérdés,pedig anonim.és sokan még a felhasználónevüket is letiltják...passz
2013. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte vagyok, van kedved beszélgetni ? trollollo
2013. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek az emberek a valóságban is hazudoznak, még saját maguknak is...
2013. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mert mindenki idejár kihazudni magát.
2013. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
marlaS te is letilthatnád a neved kijelzését, mert kezdesz TOO MUCH lenni.
2013. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hazudtam. Sehol. Senkinek. Burkoltan politikai jellegű hozzászólást olvashattak.
2013. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerinted érdekel?nem kell elolvasni a válaszaimat
2013. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
úgyis felismernénk a szóhasználatáról és a metál zene iránti érzett zenehallgatási vágyáról, ami belőlem hiányzik
2013. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én sose hazudozok, őszinte vagy itt :D
2013. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
őszinte troll: ^
2013. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!