Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor csak akkor beszéltünk ha muszáj volt.. ergo szinte soha..kb. 2hónapja majdnem minden du. együtt vagyunk.. mindenki azt hiszi hogy járunk ma délután is végig együtt voltunk.. miután elváltunk 1-2 óra és azonnal hiányzott..most csak fellángolás vagymi? nagyon szeretem mint barát.. de nem tudom.. ma például gyakorlatilag kifaggatott, hogy tetszik-e valaki.. mindig megfogja a kezem, hogy hideg-e.. többször is felajánlotta ma hogy (gyakorlatilag) bújjak hozzá..[fáztam..]

Passz.. de ezt most jól esett leírni.:D

mind2en 14. :)

kioktatást NEM kérek. köszpusz.



2013. febr. 5. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Fiú részéről szerintem tuti hogy beléd van zúgva.Inkább az a kérdés te mit érzel?
2013. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem igazán tudom eldönteni.. :/
2013. febr. 6. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Most gondolkozok:D.És vakarom a fejem!
2013. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak fellángolás.Valamit elindított benned.beszélhetnétek esetleg a témáról!
2013. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nekem kell felhoznom.. :')

Hétvégén ha esetleg elmennénk (csoportosan) pizzázni?? Jó ötlet vagy erre nem sokat ér?:D

2013. febr. 6. 14:10
 6/12 anonim válasza:
Szia,az a gond h én is ebben a cipőben jártam 1-2 hónappal ezelőtt,igazából egy olyan fiú tetszett akivel még sosem beszéltem,de én már megmondtam h mit érzek,nem facebookon,hanem a suliban,ugyanis,tiszta véletlen volt h szekrényeknél jártunk mind2-en.Én megmondtam neki,Úgy h mit imádok benne,és h mért érzek így iránta és haladunk igazából,és sok sikert kívánok,és nem ajánlom h csoportosan menjetek el pizzázni,se mozi se semmit,ha lehet kérd el a telefon számát,amikor én elkértem akk megse kérdezte h mért kell csak megmondta aztán elkérte az enyémet!
2013. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Épp most tettem le a telefont..:')

Csak úgy felhívott, hogy mizu..:))

Fogalmam sincs mi lesz.. majd alakul.. amúgy várom még a válaszokat!:)

2013. febr. 6. 14:42
 8/12 anonim válasza:
Gratulálok,sok sikert remélem összejöttök,majd írj h mi lett! :D
2013. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi.. !:)

Írok majd..

Az gázos, hogy én a kabátom szagolgatom? Átvette az illatát.. >.< :D

2013. febr. 6. 18:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Már több mint barát.. :)
2013. febr. 9. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!