Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda srácok! Ti miért hiszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácok! Ti miért hiszitek, hogy a külsőtök miatt utasítanak el titeket?

Figyelt kérdés
Azt miért nem hozzátok soha indoknak, hogy "azért utasítanak el, mert ostoba vagyok, korlátolt, felszínes, és nyavalygok, mint egy fürdőkurv@"? Miért pont a külsőtökre fogjátok egyedüllétetek okát?

#csúnya #felszínesség #srác #fölösleges siránkozás
2013. febr. 6. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Énis voltam ronda, de kis kondi haj belövés meg stílusos ruhák és bárkiből lehet "helyes". Sokan ha annyit tennének a külsőjükért amennyit hisztiznek adoniszok lehetnének.
2013. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok ronda, de ugye ez a kérdés vicc? A nők külsőségek alapján döntik el, hogy kivel járnak,ez tény.Persze, ha megkérdezünk egy nőt, nyilván azt fogja mondani(hazudni), hogy a belső fontos, de elég körülnézni kicsit, és máris egyértelmű,h ez nem így van. Ha nőknek a belső a fontos, akkor hogy lehet, hogy 2-3x annyi elvárásuk van külső terén? Vagy hogy lehet, hogy 99%-uk hasonló kinézetű férfival jár? Ez pont olyan, mint amikor azt mondják,h a kedves, megértő férfiakat szeretik, közben meg a bunkó, lekezelő alfahímekre gerjednek. Nem mondom,h nők hazudnak, lehet,h a saját működésükkel sincsenek tisztában, azért mondanak mindig olyan dolgokat, amik köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. És akkor még azt nem is írtam,h a nők szerint a férfiak 80%a nem néz ki jól,viszont szinte minden nő ma már jó nőnek számít, csak mert formagatyát hord, 10 smink van a képén, és feltolja a melleit.
2013. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A 2. nagyon jól leírta a lényeget. A nőknek igenis csak a külső számít. Mind olyan pasival jön össze, aki legalább olyan jól (de inkább jobban) néz ki, mint ő nőben. Aki külsőre nem jön be nekik, azt pedig azonnal elhajtják, v elkönyvelik barátnak. Ne mondd, h te nem, mert te is!
2013. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert mégis mi másért utasítana el egy ismeretlen lány, akinél udvarisan, illedelmesen bepróbálkozom, ha nem a külsőm miatt?!

-.-

Idióta kérdés.

2013. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb lány még azelőtt elutasít, hogy egyáltalán valamit is sejthetne a belsőmről. Neten hiába beszélgetek el csajokkal egész jól, amint fényképet küldök, meghal a dolog. Pedig elvileg a visszajelzések alapján a belsőmmel nincsen semmi gond (ismerőseim szerint), csak ugyebár a külsőm elég rossz.
2013. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Az egész ok-okozati összefüggés. Nem a nyavalygás volt először, hanem a kellemetlen tapasztalatok.
2013. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én elég rondának tartom magam, egyértelmű, hogy már csak ezért se tudok egy lánnyal sem összejönni. Ha a külsőmmel elriasztom a lányokat, akkor teljesen mindegy, hogy mi van belül.


30/f

2013. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Buta kérdés...
2013. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem minden lány külső alapján ítél!!!!

Csak néha elhamarkodják a döntést!!

2013. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert így van. Tudnék mesélni.
2013. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!