Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számtalanszor tapasztaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számtalanszor tapasztaltam, hogy a "nem" ritkán jelent nemet a nőknél. Legtöbbször azért utasítanak vissza, hogy teperj jobban, küzd még jobban az igenért. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

jó észrevétel. mi lányok már csak ilyenek vagyunk. reménykedünk, hogy a fiú gondolatolvasó és tudja mit tegyen minden szó nélkül...

L/20

2012. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
örülök,hogy egy lány is így gondolja
2012. máj. 8. 22:37
 3/10 ASOT ***** válasza:
55%

van akinél , igen ezt jelenti, de van akinél nem!


szóval ha ha tényleg érdekel a lány, akkor megpróbálod még 1x de úgy h beleadsz apait anyait!


és ha nem akkor nem..

2012. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is lány vagyok, de ha azt mondom,hogy nem, az nemet jelent.
2012. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Nálam a nem az = nem érdekelsz tűnj innen

Az hogy küzdj meg értem az = TALÁN, NEMTUDOM

2012. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
nem=nem, talán =nem, igen =talán... ez pedig ku%vára így van.
2012. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

ucsó komentelőnek:


Akkor te 1 frigid k*rva vagy :D

2012. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

egyébként nagyon sokat jelent, hogyha 'nem'-et mondasz, hogy utána a fiú még is megpróbál-e valamit kitalálni, vagy jobban a közeledbe férkőzni még ennek ellenére is. sok minden lejön.

nekem az a tapasztalatom, hogy a 'mai' fiúk nagyon könnyen feladják..mondod, hogy nem, vagy talán, és egyből továbbmennek, olyat keresnek aki igent mond. meg se próbálják megkedveltetni magukat, vagy legalábbis ha kicsit látnám azt, hogy érdekli a dolog, és jobban megpróbálna küzdeni..én meg úgy vagyok vele, hogy jó, akkor menj tovább és keress egy olyat, aki hamar szétteszi a lábát.

2012. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondasz nemet ha esetleg érzel iránta valamit? ez még nem kötelez téged arra hogy szét tedd a lábad.
2012. máj. 11. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Először is , én mint frigid k*rva? Még csak lány se vagyok na mind1... ez csak a tapasztalat... ha azt mondja nem az egyértelmű, ott aztán ugrálhatsz, akkor se történik csoda... ha azt mondja talán, ez csak arra van kitalálva, hogy vagy az időt húzza hogy még ugráltasson kicsit, vagy "nem tudja hogy megmondani" ... az igen meg olyan, hogy ha igent mond az még egyszer se biztos hogy úgy is marad... Mondok egy példát: elhívtam egy lány RANDIZNI eljött, még csak azt se mondanám, hogy rossz volt... de aztán elhívnám megint: hááát barátilag bármikor eljövök... nyasgem....Valaki meg írta, hogy ha nemet mond akkor még küzdjenek érte... Erre azt tudom mondani: 1. első szóból is értek, 2. minek mondassz nemet, ha nem is azt akartál? 3. minek küzdjek érte ha nemet mondott? elég volt egyszer pofára esni nála, nem kell kétszer.
2012. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!