Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék be új baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék be új baráti társaságba?

Figyelt kérdés

Bocsi de nem tudtam jobb kategóriát.

Szóval a mostani baráti társaságom nem igazán kijárós, én pedig szeretnék bulizni, élvezni az életet. Pasim is van de ő otthonülős típus, nem cigizik nem iszik semmi ilyesmi. Hogy kerülhetnék bele egy "vadabb" társaságba, akik nem riadnak vissza a minden hétvégén való bulizástól (bár nem tartanék velük mindig mert anyáék nem engednék), az alkoholtól, a sok-sok röhögős, pörgős, vidám péntek-szombat estétől?! 11.es vagyok. 17/L


2013. febr. 6. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan sok barátnőm van.

Fiúkkal nem nagyon vagyok jóban amit nem értek, de itt gyakorin azt mondták régebben hogy lehet azért mert "félnek" tőlem... Visszafogott, csendes lány vagyok de a külsőmre nagyon adok: hosszú festett szőke haj, mindig smink, szoknyák, magassarkúk stb...és mások elmondása szerint szép arcom van.

2013. febr. 6. 15:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked nagyon nem kéne elrontanád magadat az ilyen bulizásokkal.

De amúgy hozzávágódsz az ilyen csajokhoz.

2013. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem eljöhetsz... merrefelé laksz?
2013. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom elrontani! CSak gyakrabban akarok járni mint most. Most úgy félévente 2x megyek diszkóba. Ennél azért többet szeretnék... mert ugye ahogy van egy idézet: végül nem az fog számítani, mennyi év volt az életedben, hanem mennyi élet volt az éveidben. És nem akarom otthon a tv előtt eltölteni a legjobb éveimet.


Második. Veszprémben lakok de ez mellékes, mert tippeket szeretnék csak...

2013. febr. 6. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy a végén vissza fogod sírni a jelenlegi helyzetet. Az ilyen bulizós, "vadabb" társaságokban nagyon durván kétszínűek az emberek, kihasználják a másikat.


Gondolj jobban bele, eljársz bulizni, többször egy héten, folyamatosan iszol, esetleg néha néha pasizol. A normális, illetve a csávók többségének ez nem tartozik a "normális" csaj kategóriába.


Nekem is volt több ilyen, hogy kavartam ilyen csajokkal. De már a végén görcsben állt a gyomrom, és eszem ágában sem volt vele elmenni bulizni. Sőt egyet pont ezért dobtam, mert olyan ambivalens érzéseim voltak, pont emiatt, hogy léha, bulizós csajszi... hogy nem bírtam, és meg is mondtam neki.


Ha úgy hiszed, így éreznéd jobban magad... akkor csak hajrá. De hidd el, meg fogod kapni a Léha csajszi kifejezést.

2013. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennyi... a suliban kérdezgesd az ismerőseidet. Biztosan megy valaki! :)
2013. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!