Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Van egy fiu aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Van egy fiu aki tetszik mar regota de nem tudom mit csinal

Figyelt kérdés
Evfolyamtarsam egyik nap olelget simogatja az arcom pl masik nap meg meg koszonni se koszon:D ez nem normalis mit csinaljak?
2013. febr. 6. 17:19
 1/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
40%
Hajnali 6 órakor fordulj kelet felé és köszöntsd a felkelő Napot, majd mutass be egy esőszertartást és meztelenül fusd körbe a házatokat háromszor, miközben az évfolyamtársad nevét kiabálod.
2013. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Most megbántottál. Megyek sírni. Én csak jót akartam. :(
2013. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meleg vagy kérdező? Csak mert ilyen alpári stílusú lányt ritkán látni...
2013. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem transszexualis vagyok .. kosz h te is a kerdesere valaszolsz <3es az elso kommentelo igazan megtarthatta vna a felettebb humoros hozzaszolasat maganak .
2013. febr. 6. 17:47
 5/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Azért mondtam, hogy boldogságot hozzak a világba. De félek örökre legörbül a mosoly az arcomról. :(
2013. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!