Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú.2 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszíiíi kérdése:

Van egy fiú.2 évvel idősebb nálam, én általánosban 6. -os vagyok, és ő 8. -os. Már egész régóta bele vagyok zúgva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak van 1-2 gond:én csúnyácska vagyok,Ő pedig tökéletes,rám se bagózik,és a húgával járok egy osztályba


12/L



2012. nov. 27. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd meg a matekházit!!!
2012. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pont most végeztem
2012. nov. 27. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsi vagy még..a külsőd miatt ne aggódj, én is elég csúnya voltam 12 évesen ( az orrom megnőtt, a fejem nem) de most nagyon csinos lettem, és az a nálam idősebb srác, akibe bele voltam esve általánosban most a kegyeimért küzd :D Szóval várj még egy picit, 12 évesen még elég fiatal az ember az ilyesmihez.
2012. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van az előttem lévő válaszolónak!
2012. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de most fog ballagni(mezögazdasági iskolába megy tovább)

és olyan értelemben vagyok ronda hogy duci

2012. nov. 27. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Fog még a tested nyúlni, formálódni, de minden estere sprotolj sokat, legalább álmaid hercege fog motiválni :)
2012. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os.Floorballozom(hasonlit a hokihoz),és valszeg sohasem találkozom már vele:(
2012. nov. 27. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt sosem tudhatod ;)
2012. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mező gazdasági suli, nagyszerű p@rasztot nevelnek belőle akkor 2-en mehettek a földekre ott kiformásodsz te is
2012. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, te fogyatékos, hülye barom! Miért ne mehetne mezőgazdasági suliba, te kib. nagy kretén? És mégis mit kell lenézni a parasztokat, akik egyébként csakúgy, mint a nagyapám becsületes, dolgos emberek! Forduljon ki a mocskos beled, de idióta f@szkalap a jó édes anyád pcsáját!!! Ők legalább fizikai munkát végeznek, nem úgy mint te, te kis f@szrágó!!!!!


Bocsi az offért,kérdező, de nem tűröm, ha valaki sértegesse a dolgos embereket!

2012. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!