Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érik a vékony lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érik a vékony lányok magukat kövérnek?

Figyelt kérdés
Én 168 cm-s vagyok 63-64 kg tudom hogy nem vagyok vékony se kövér. Sőt megdicsérnek milyen jó alakom van, sohasem éreztem magam kövérnek meg nem panaszkodtam, de annyira nem értem mikor 55 kg-os lányok panaszkodnak hogy kövérek...
2013. febr. 6. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért mert ők NŐK. Nem lehet őket érteni.
2013. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is nő vagyok, de mikor én meg mondom hogy meg vagyok magammal elégedve akkor én meg beképzeltnek számítok...:D
2013. febr. 6. 18:11
 3/13 anonim ***** válasza:
minden az alkaton múlik, Neked olyan az alkatod, hogy nem tűnik fel ez a súly, máson viszont jobban feltűnhet...egyébként egyetértek!
2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert azt látják a sorozatokban, filmekben, újságokban, hogy milyen soványak a nők és ők is olyanok szeretnének lenni.
2013. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

meg van, akinek nem arányosan oszlik el, rajtad nyilván normálisan :)

én 162 cm/ 56 kg vagyok, és ezt tartom egy ideje +/- 1 kg, de még soha nem szóltak meg a súlyom miatt, söt dícsérik folyamatosan az alakom, úgyhogy nekem ez így tökéletes

2013. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
inkább csípőm széles, de vállam is van mellette derekam vékony :) azt sem értem mikor panaszkodnak hogy milyen csúnyák kövérek, mondom nekik hogy nem de nem lehet meggyőzni :)
2013. febr. 6. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:

"sohasem éreztem magam kövérnek"- és neked van igazad.

Azt hiszem, hogy a legtöbb vékony làny, aki kövérnek hiszi magát,-már amelyik nem csak divatbòl vinnyog- pusztàn ostoba.

Aztàn vagy kinövik, vagy teljes "pusztulat" van mire betöltik a 25-öt. :-)

2013. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ismerkedni lenne kedved?
2013. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom, szerintem az ilyen lányok életükön keresztül ezen fognak görcsölni hogy kövérek :D
2013. febr. 6. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak fordítva tapasztaltam. Hiába mondom az asszonynak hogy kövér és fogyjon le legalább 100 kg alá, ő azt mondja, hogy szerinte nem kövér.
2013. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!