Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha en husi csaj vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha en husi csaj vagyok akkor mar eselyem sincs sehol? Mindenkinek csak a vekony kell?

Figyelt kérdés
Az arcom szep es a borom is....
2013. febr. 2. 16:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Sportolj, ne légy lusta és azonnal kelleni fogsz!
2013. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Mit.jelent a husi számokban kifejezve? Magasság/kg
2013. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Absztinens vagyok nem érdekel a borod.

Amúgy biztos van,mindenkinek más az esete.

2013. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
szabad kérni képet, legalább privátban? Úgy könnyebb...
2013. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Tudod nyagy kufferbe jó pakolni..:D
2013. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt nem mindenkinek a vékony lányok tetszenek (nekem se), másrészt veletek ellentétben nekünk nemcsak a külső számít.
2013. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Vannak pasik akiknek a kimondottan kövér nők jönnek be. Nekem is volt olyan ismerősöm akinek az izlése ilyen volt. Neki a nő 100 kg-nál kezdődött.

Én sem szeretem a balettáncos alkatűakat, nekem is inkább a nőiesek jönnek be.

F.

2013. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Laylah ***** válasza:
73%

Ugyan már, én is egy dagadt disznó vagyok, mégis mindig van pasim :) hozzáteszem, mind minimum 3 hónapos kapcsolat volt, maximum 1 év, de engem még sose hagytak el vagy utasítottak el. Ilyenkor mi van, megáll a tudomány? :) ráadásul a mostani Párom kivételével mind vékony vagy izmos pasijaim voltak (izmos= vékonyabb alkat, nem gyúrós izomagy!)

22/L

2013. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Koszi a banto megjegyzeseket..... Egyaltalan nem vagyok lusta, edzek.... Feszes vagyok, de sose leszek vekony, hanem husis. Nagy comb, mell, fenek... Pici poci....Ilyen az alakom, mint a feketenek [link]
2013. febr. 2. 16:46
 10/30 anonim ***** válasza:

Mért ne lenne esélyed? Vannak olyan pasik, akiknek kifejezetten a husisabb lányok jönnek be...

Mennyire vagy molett? Nem magadról de egy hasonló testalkatú nőről belinkelhetnél egy képet!

Amúgy volt már barátod?

2013. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!