Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap. Tudom, lerágott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap. Tudom, lerágott csont, utálom is én is mint a sz. Rt. De mégis - mit vegyek barátnőmnek (23 éves)?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, én nem igazán akartam valentin napozni, de ő imádja. Intézzem el egy virággal meg vmi plüss bizbasszal aztán annyi? Vagy egy olyan szivecskés bonbon? Sose valentinnapoztam, most van először barátnőm februárban
2013. febr. 6. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem viszed el vacsorázni egy szép étterembe?

Áh túl bonyolult -.-

2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az drága
2013. febr. 6. 19:04
 3/12 Patrik24 ***** válasza:
58%
Szerencsére a barátnőm is egyetért azzal, hogy mások hülye kitalációi (pl. valentin nap) miatt egyikünk sem fog egy fillért sem költeni.
2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi drága ember?10-15 ezer forint neked drága??
2013. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Kuponokkal alig kell többet költened, mint az értéktelen plüssre meg bonbonra.

Mi lenne, ha te főznél egy kis vacsit? Én örülnék, ha rzt kapnám páromtól, bár mi nem Valentin-napozunk. Ettől még nem kell utálni...

2013. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Patrik24 ***** válasza:
100%

4es válaszoló:

nem tudom hogyan áll anyagilag a kérdező, de ha azt vesszük amennyit a magyarok többsége kap havonta nettoban (kb 90 000) akkor már bocs, de 15 000 bizony drága egy estére.

2013. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ajaj de meg akarja lepni valamivel.

egy évben egyszer belefér

2013. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Patrik24 ***** válasza:
egy évben egyszer? karácsony, szülinap, névnap, nőnap, f@szom napja:DDDDDDDDDDDDDD nekem amúgy teljesen mindegy, itt elvekről van szó részemről:D
2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel. Nekem már volt barátnőm,de valentin napkor még soha. Kénytelen leszel úszni te is az árral. Én már foglaltattam egy asztalt egy nem túl drága, de épp egy olyan étteremben,aminek amúgy a környékére sem mennék, mert nincs igényem rá. Virágcsokor helyett egy szál vörös rózsát veszek neki. Még lehet valami kéne, de a taxi, a virág meg a vacsi már 2 hétvégi bulizásomat üti ki. Remélem megelégszik az esti programmal, ami röviden filmezésből egy dugásból fog állni.

Sok sikert!

22/F

2013. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát örülök hogy egyesek ilyen jól el vannak eresztve :D

mi most jöttünk össze, és nagyon nincs kedvem tízezreket kidobni az ablakon. Amúgy is mindig romantikus vagyok, most a plusz nyál miatt nem akarok ennyit költeni, csak mert muszáj

2013. febr. 6. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!