Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lerágott csont. Nekem mégis...

Lerágott csont. Nekem mégis fontos. Téma: PCO, mensi, mensi hiánya, premens. és hihetetlen vágyódás a gyerekre 2 év után is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, lerágott csont ez a témakör, viszont lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban, akinek ez sikerült.. Volt egy hónapom, mikor szedtem a premens-t, a 2. héten meg is jött tőle a menszeszem.. nekem az a baj, hogy sosem jött meg.. volt hogy 4hónapig semmi.. szóval ezen segített.. most mégis.. babát szeretnénk, segíthet ezen a premens? A tájékoztatóban pedig az van, hogy baba mellett nem lehet szedni? Akkor? Ha azért van, hogy baba legyen, akkor miért nem jó ez mégsem? :D Most csinálnék egy teljes 3 havi kúrát, hátha szerencsével járok, és anya lehetek.. Tapasztalatokat, tanácsokat várnék olyanoktól, akiknek hasonló problémával mégis sikerült anyává válni..
2012. dec. 18. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A 3as kezelést mióta kapod, melyik metformin tartalmú gyógyszert szeded, diétát szigorúan tartod?
2012. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3mas kezelést eddig nem mondták, a diétát tartom..cickát nem ihatok elvileg, a ciszták miatt.. :S
2012. dec. 18. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Merckformitn nem kapsz? Hány gramm ch-t eszel, kell fogynod? Elmondták az ir diétát pontosan?
2012. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pco-s és pajzsmirigyes is vagyok sajnos.Nekem is volt hogy 7 hónapig nem jött meg+a sok tünet.3 évig vártam a babára amikor endokrinológushoz mentem és ő adott gyógyszert a pajzsmirigyre és meforalt a pco-ra.A 4. hónapban pozitív lett a teszt.A meforalt a 12. hétig szedtem de van aki végig szedi,megvéd a vetéléstől.Minden rendben volt végig,most 11 hónapos egészséges kisfiam van.Nemrég abbahagytam a szoptatást,így sajnos visszatértek a tünetek,de most megyek hormonvizsgálatra és majd meglátjuk hogyan tovább.Mindenesetre kitartás sikerülni fog ,csak ne keseredj el, tudom hogy nehéz és én már majdnem lemondtam róla hogy anya leszek és most örülök hogy nem adtam fel..
2012. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. és 3. vagyok. Én is sok évig jártam dokiról dokira, mire valaki rendesen kezelt. Utána terhes is lette, végig szedtem a merckformin, most már 19 hónapos a fiam. Tesója sajnos nem lehet, de nem emiatt de a diétát próbálom tartani és szedem a gyógyszert mert ha nem kezelik cukorbetegséggé alakul.
2012. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem nézem a ch-t, nem kell, de fogynom kell, és napi 900kcal-nál nem ehetek többet. Volt egy gyógyszeres hormon kezelésem->norcolut hogy megjöjjön, majd diane.. csak abba kellett hagyni a kezelésem, mert a véreredmény szerint a májfunkciós eredményem tropa lett tőle. Nemigen szeretnék több hormonkezelést egyenlőre, mert így sem eszek szinte semmit, mégis hízok.. :( Ezért gondoltam a premens-re... De köszönöm a válaszokat..:)
2012. dec. 18. 08:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Remélem meghallgatnak az égiek.. :)
2012. dec. 18. 08:36
 8/10 anonim ***** válasza:
A merckformin nem hormon gyógyszer, amit te kaptál az a pcos tipikus félre kezelése. A diétád teljesen hibás mielöbb keress szakembert. A pcos inzulinrezisztencia okozza ehez speciaális diéta kell napi 160g ch-t kell enni, meg van szabva mikor és milyet. Irány a mensmentis.
2012. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meckformint a májam miatt nem szedhetek!
2012. dec. 18. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor legalább az ir diétát nagyon nagyon szigorúan kéne tartanod. A kalória számolás nem megfelelő neked.
2012. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!