Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondja már meg valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg valaki, hogy most mi van? Mit akarhat tőlem? Nem értem.

Figyelt kérdés

Adott egy kedves fiatalember. Az interneten ismerkedtem meg az illetővel, párszor találkoztunk is, de azóta is - évek óta - csak ilyen fura távkapcsolatban élünk. De nem is ez a lényeges most. Nagyon jól érezzük magunkat egymással (idézőjel). Elhalmoz bókokkal, zenét ír nekem, hiányol ha nem jelentkezek, aggódik értem, engem hívott egyszer mikor rossz kedve volt, sőt kétszer is, törődik velem, boldoggá akar tenni, szépeket mond, becézget, könyvet olvas nekem mert tudja hogy szeretem hallgatni, nekem mesél a lelki életéről és panaszkodik, az én hangomat képzeli el amikor egy könyv szereplőjét olvassa, látszólag olyan mintha, mi lennénk a világ legboldogabb párosa. Múltkor se akarta, hogy letegyem a telefont, olyan jót beszélgettünk. Szeretteljes és békés az alaphangulat, mintha tényleg belsőséges lenne a viszonyunk. De hát az is!

Viszont

Úgy tűnik nem akar annyira látni, velem lenni, mint amilyen szépeket mond, és amennyi odaadással benne van a "kapcsolatunkba". Nagyon szerelmes valamire hasonlít ez, de nem vagyunk egy pár, vagy ilyesmi, de nagyon-nagyon szeretjük egymmást (legalábbis én szeretem őt). Én se lángolok érte 100% erővel, de mégis megsiratom ha hiányzik, nekem nagyon fáj, ha jóideje nem láttam. Ő meg hívogat ha nem lépek fel, és mondja, hiányzok... De a fizikai kontaktusért nem küzd. Nem vágya, hogy lásson, legalábbis erre nem ad utaló jeleket, most is lehetősége lett volna, de inkább lemondott róla... És azt is mondta, hogy nem nem tudja garantálni, hogy pár éven belül ha lediplomázik ide költözne, ne éljem bele magam. Persze pár éven belül én is költözhetnék akár! és lehet fogok is! Persze, ha beleegyezik... Ugyanis még ez se biztos... Engem nem érdekel, várok rá ameddig kell, felőlem legyen másutt, csak egyszerűen kikészít azzal, hogy ha felhozom a találkozás témát (még csak nem is költözés) akkor ő annyit fűz hozzá, nem garantálja, mostanában biztos nem, és ezzel le is van zárva dolog. Lehet, hogy én dramatizálom túl, de pont a leglényegesebb kérdésekbe nem érzem, hogy fektetne érzelmeket, mintha mindegy lenne neki... vagy talán mindegy is. DE akkor miért csinálja ezt? Miért halmoz el ennyi szeretettel? A saját bevallása szerint nem gondolja, hogy mindaz, amit mond és megtesz a kedvemért/értem az olyan nagy dolog lenne. Ő nem érzi soknak, nem érzi úgy, hogy sokmindent tenne meg. Én viszont úgy érzem, mert azt a benyomást elti mintha szeretne, mintha át akarna ölelni... Sőt, már az is megfordult a fejemben, hogy azt akarja, hogy én küzdjek érte és direkt strapál, hogy nézze mennyit bírok várni... :(

Szóval ez egy nem hivatalos szerelmi kapcsolat, és komolyan mondom, nem tudom lehet e szerelminek nevezni.


2013. febr. 6. 23:50
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Költözés alatt pedig nem összeköltözést értem! Csak egymáshoz közel költözni.
2013. febr. 6. 23:53
 2/37 anonim ***** válasza:

Én azt tudnám tanácsolni, hogy engedd el őt. Nem hiszem, hogy van jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a felek sosem találkoznak. Ráadásul nem is akarhatja annyira a dolgot, hizsen kibújik alóla. Ha nagyon akarná, szakítana rád időt, hidd el nekem...

Biztos találsz majd olyat, aki melletted van nem csak lélekben, de testben is. Ez hozzátartozik a szerelemhez.

2013. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy egy "kitalált" személy van ez a férfi mögött? Lehet,hogy beteg és ez a legfőbb szórakozása.Nincs senkije,nincs kivel beszélgetnie esetleg.Nekem ez jön le! Ne ámítsd magad szerintem sem.Keress mást a való világban aki hús-vér,kézzelfogható! Álomvilágban tart!
2013. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

elképzelhető, h kapcsolata van abban a városban?

Szerintem lelki társként tekint rád, de nem vagy neki mégsem mint szerelem fontos. Különben teperne a találkozásokért...sajnálom

2013. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Ja és a randira mehetett valami ismerőse,testvére,akárki.
2013. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
lehet nem akar többet ennél. csak egyfajta mély barátságot, de nem egy rendes párkapcsolatot.
2013. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ha barátságot akar állok elébe! Akkor is találkozhatnak a felek. Szerintem másik barátnője tuti nincs, vagyis nem úgy ismertem meg, nem is csajozik túlzottan. Inkább olyan magányos farkas típus, akit senki nem ért meg. " " Lehet hogy álomvilágban tart... :( De nem tudnám elképzelni, hogy direkt teszi...
2013. febr. 7. 00:07
 8/37 anonim ***** válasza:
próbáltál már rákérdezni? Konkrétan, h mondja el mi van, mert neked így nehéz, mert nem tudsz kialakítani kapcsoaltot másokkal, amíg nem tudod h mi van köztetek
2013. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Célozgattam rá nem egyszer, hogy ez meg az milyen furcsa, de nem kérdeztem rá határozottan. Igazság szerint kicsit félek... Jelenleg azon a szinten tartok, hogy inkább szeretném rávezetni a "helyes útra"... de lehet, hogy ez csak egy önös érdek részemről. Csak néha azt gondolom, hogy "ez tiszta h*lye!", tudjátok, nem veszi észre magán, hogy kötődik és nekem kéne rávezetnem arra, hogy "mellettem a helye".. és ha mégse legalább egy talit hozzunk össze, mert ha szemtől-szembe lát ő is bizonytalanság nélkül tud igent, vagy nemet mondani. Lehet, hogy hitegetem magam, csak olyan jó embernek ismertem meg, és annyi mindent kapok tőle nap mint nap, hogy kész kudarc lenne ha....
2013. febr. 7. 00:16
 10/37 A kérdező kommentje:

Most komolyan, felteszek egy kérdést:

Szerintetek nagyoon önző lenne azt mondani, hogy "ha nem akarsz velem lenni, akkor ne is szeress" tudom ez így durván hangzik... De most is nekiállt lelkizni, és küldözgeti a napi fényképeit, és nem bírom, szétzúz az ideg... :S :(

2013. febr. 7. 00:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!