Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác ezt mondja, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác ezt mondja, vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerősömet megtaláltam facén, bejelöltem, aztán váltottunk pár üzenetet. Anno elég fiatalok voltunk és nagyon rövid idő után szakítottam vele. Azóta (8 éve) néha összefutottunk az utcán és semmi több nem volt. És most azt kérdi, hogy meginnék e vele valamit?

Úgy tudom van partnere.

Szóval milyen szándékot sejthetek emögött?

a. igyunk oszt dugjunk egyet és ha jó volt ismételjük meg

b. igyunk, dumáljunk, bulizzunk

c. más?


2012. júl. 7. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

c. Úristen, de megcsúnyultál, már csak piával tudlak elviselni...


Egyébként b.

2012. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80% eséllyel A, 10% B, 10% C
2012. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a
2012. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű A!
2012. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
b, menj el vele, ha mást akar az úgyis kiderül, de lehet hogy azóta már benőtt a feje lágya, és lehet hogy nem működik a kapcsolata és szeretne egy esélyt. Mit veszíthetsz?
2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva B, de nyilván többet is el tud képzelni, majd lesz vhogy alapon akar találkozni,
2012. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!