Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne zavarjon?

Figyelt kérdés

eszméletlenül pici melleim vannak... legalábbis szerintem. a barátom mindig azt mondja, hogy őt nem zavarja, de én folyton csak azzal törődök, hogy könnyedén beleférnek a tenyerébe. nem rég szeretkeztünk először s ugye meztelenül is csak nem régen látott, de amikor lekerül rólam a felső, akkor azonnalk azon kattogok, hogy milyen kicsik. hogy lehet ezt kiverni a fejemből? a barátom szerint a szexben sem tudom magam eléggé elengedni és szerinte ez emiatt van. mit csináljak?? folyton el akarom magam takarni, de közben pedig szeretném élvezni a vele töltött időt. de így miként??

18L



2013. febr. 6. 19:34
1 2
 1/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
33%
A kis mellek szexik szerintem.
2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tudod magad elfogadni, mert nem szereted magad. Próbáld összeírni, hogy milyen pozitív, jó tulajdonságaid vannak, és, hogy szerinted mi szép rajtad, és azokkal foglalkozz..
2013. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Aranyosak a kis mellű lányok.

Ami téged zavar az a tested egy olyan pontja ami miatt pont helyes leszel és aranyos.

2013. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

A kicsi cici jobb, mint a nagy csöcs! :)

Keresnél olyan képet, mint a tied? Gondolom nem vagy teljesen deszka... Igazándiból nekem az sem lenne baj, ha szeretem a lányt! :)

2013. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az istennek sem találok olyan képet ami visszaadná az én testem, de ha nagyon hasonlítási alap kell, akkor talán ez:


[link]


bár én valamivel husisabb vagyok, de az nem zavar.

2013. febr. 7. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
igazából nagyon csinos ez a lány aki a képen van.. Mi bajod vele.. ha te is hasonlóan nézel ki akkor ne aggódj. Amúgy meg sok férfinak fontosabb a jó fenék mint a nagy cickó.. Kb. a 90%-ának..
2013. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek tökéletes cickók.
2013. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem se nagy, a párom mégis szereti,uh engem sem zavar.

egyébként én eddig úgy tapasztaltam,hogy az összképet figyelik inkább.

ha a párodnak tetszik,akkor nem kell aggódnod! :)

2013. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ez az "eszméletlenül pici mell", akkor te még nem láttál olyat. Hidd el, sokan összetennék a két kezüket örömükben, ha lenne nekik ekkora. Nem értem néha a nőket, de komolyan... akinek nincs problémája, az csinál magának.
2013. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kép alapján szerintem ezek normál méretű mellek.


Nekem ettől kisebbek vannak (70/B méretű melltartót hordok), és a pasim mégis imádja őket, mert jó feszesek.


Szóval szerintem nincs miért szégyenkezned, fogadd el magad így, főleg azért, mert még a pasidnak is így tetszel.

2013. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!