Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves pasi vok, nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves pasi vok, nem volt barátnőm ( átlag kinézetem, személyiségem, anyagi helyzetem miatt valszeg), ezért elég sokat gondolkodok öngyilkosságon! Ti megtennétek (öngyilkosság), ha míndíg szomorúak lennétek, és nem látnátok esélyt a kiútra?

Figyelt kérdés
Tömören: Elegem van a sok csalódásból.........

2013. febr. 7. 23:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Amíg túl nem jutsz ezen a butaságon nem is lesz. Így ki fog kívánkozni belőled ez a sok "gyötrelem", várván a megváltást szánalom formájában, viszont ez nem így működik.

Hanyatt-homlok menekülni fognak előled, ha előállsz ilyesmikkel. Legyél erős. Határozott és céltudatos. Ezt a megkeseredett, önsajnálkozást pedig vetkőzd le de sürgősen.

2013. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Esély mindig van a kiútra.De ne várj változást,addig amíg nem változtatsz semmin az életviteledben!Ha valami sz@r,mert mindig ugyanazoknak a szokásoknak hódolsz,akkor a legegyszerűbb úgy megszakítani a kört,hogy olyat csinálsz amit még eddig nem és idővel talán rád mosolyog a szerencse.

Szóval nem lennék öngyilkos,legalábbis azért biztos nem,mert nem találok barátnőt.

2013. febr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 betlindis ***** válasza:

mucika, búvalb.szott pofával nem lehet csajozni.

divatos ezoterikus kifejezéssel élve, a negatív kisugárzású emberektől mindenki menekül.

nem a külsőddel van baj, de gondolj már bele, ki akarná egész nap egy nyavalygó savanyúuborka képét nézni?

fejezd be a siránkozást, és kapd össze magad. nézz körül az életben, és találd meg (a nőkön kívül), ami érdekel, amit élvezel, amiben sikeres lehetsz. keress vmi hobbit, vagy új állást, vagy akármit, amitől jobban érzed magad. és majd, ha már eleve jobban érzed magad, és tudsz mosolyogni is, de őszintén, akkor kezdj el csajozni.

2013. febr. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Pixi3 ***** válasza:
100%
Ez aztan a world first problem. Masok feje felol veszik el a hazat, nem tudjak fizetni a szamlakat, hajlektalanna valnak, eheznek te meg azert nyivakolsz mer nincs kapcsolatod?
2013. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nők miatt öngyilkos lenni... Ne csinálj ekkora pazarlást, nem érnek ennyit.
2013. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nők miatt hülyeség. Nem kötelező együtt lenni senkivel sem.


Kezdj el tornázni :)

2013. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, van a neten sok társkereső. Ezeken lehet alkalmi szexet és hosszú kapcsolatot is összehozni.


Két ismerős pár is van, akik így jöttek össze, egyik helyen már 3 éve házasok (kb 6 éve vannak együtt), a másik párnál meg már gyerek van.


Egy haver meg így kefél heti többször.


Én javasolnám ezt, mert egyébként ránézésre férfi vagy a talpadon, nincs veled semmi probléma, csak nincsen önbizalmad.

2013. febr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is gondoltam már erre, mert alacsony, vékony fiúként minden csaj lerondáz meg lenyomiz és csak hazug, álszent biztatásokat kapok, hogy nem is vagyok ronda meg majd biztos találok olyan lányt, aki elfogad így, közben meg ők maguk sem járnának velem, szóval ennyi, a külső a lényeg mindenkinél, nincs értelme reménykedni igaz szerelemben meg egyéb baromsgáokban. Ha külsőre nem vagy a lányok ideálja, akkor sosem fognak szeretni téged, ahogy engem sem. A pénzzel is csak szexet tudsz venni nem szeretet, sajnos. Rengeteg a felszínes lány és ritka, aki nem a külsőre tökéletes pasira vágyik. Ha te is kisfiús alkatú vagy akkor max a melegeknek fogsz kellni, elég kiábrándító, én is inkább prostizni fogok menni, más választásom már úgy sincs, ebben a mocsok felszínes világban, ahol a csajok is felszínesek és semmi emberség, szív, lélek nincs már bennük.
2013. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

00:35


Veletek ott van a probléma hogy összehasonlítjátok magatokat mással. Ezt kellene elfelejteni. Ő olyan amilyen, te olyan vagy amilyen. ha ezt sikerülne elfogadni, és nem menne a p*csméregetés állandóan mikor beléptek egy társaságba, vagy mikor emberek közé mentek, egyből nem lenne akkora a problémátok.

2013. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Hát a helyedben írnék egy listát "mit tennék meg még halálom előtt" és mikor eszembe jut ez a kósza gondolat, hogy talán felesleges vagyok a világban, rápillantva a papírra láthatnád, hogy ha másoknak nem is számítasz, de azért te vagy valaki, aki meg szeretne még tenni néhány hülyeséget, mielőtt végleg kiszáll a mókuskerékből, nemde?

Tedd meg ezeket a dolgokat önmagadért és ne másokért. Ha elfogy a listáról, minden és még mindig foglakoztat a gondolat a halálról, akkor ki tudja, talán te olyasmire vagy kíváncsi amire más nem? Ez különleges nem gondolod? Sok emer fél szembenézni a halállal, te pedig kacérkodsz vele. Na ez az amire csak kevés ember képes barátom! Te több vagy valamivel mindenkinél, és ez csak egy dolog amire rájöttél. Ki tudja mi rejtőzik még benned? Te nem vagy kíváncsi? Neeem?? Na rajta...

2013. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!