Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mikor tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor tartjátok szexinek, vonzónak a pasit?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy arcra hogy néz ki az a pasi, aki vonz benneteket! Eléggé visszafogott a külsőm és szeretnék magamon változtatni. Jó lenne valamiféle arcszőrzetet összehozni. Eddig leborotváltam teljesen a szőrt az arcomról, de jó lenne pici divatot felenni. (nők szeretik a férfias férfiakat) Nem ilyen kecskeszakállra gondoltam, hanem valami jobbra. Tudnátok olyan képeket linkelni férfiakról, akiknek a stílusa bejönnek nektek? Légyszi, fontos lenne!
2013. febr. 8. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi stílusú pasi nagyon tetszik:)


23l

2013. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha ő ilyen David Ferreres.:D Így én is eltudnám képzelni magam.
2013. febr. 8. 00:30
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vékony, (esetleg sportosan vékony, de nem fontos) helyes arc, formás fenék, sok haj, lehetőleg sima. Szemszín, hajszín nem számít. :))

Magasság nem annyira lényeges, bár nagyon égimeszelő ne legyen.

Öltözködés sem. lehet "páwa", de mivel a giccsre allergiás vagyok, ezért csak olyan mértékben, hogy a szemem még ne folyjon ki teljesen. :))


Itt kb. annyi jelentős, hogy ne hanyagul öltözködjön, hanem olyan ruhába, ami inkább rápasszol, kiadja az alakját, főleg a fenekét, de nem muszáj "páwa" ruháknak lenniük. Frizurára is ennyi vonatkozik. Felőlem vasalhatja, zselézheti, de ha simán is jól áll, teszek rá, mit csinál vele. :)

2013. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 Ez tetszik. A többi nem nagyon.


[link]


Kiez?

2013. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ő már nekem "sok", vizuálisan nem mozgat meg, túl kigyúrt.

2013. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. febr. 8. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy nálam az arcszőrzet egyenesen kizáró ok. Főleg, hogy még férfiban is a "kisfiús" arcúak tetszenek. :))
2013. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na akkor most vagyok bajban.:D 25 éves vagyok egyébként és elég kisfiús arcom van. Arcszőrzetem egyáltalán nem volt, mert mindig leborotváltam és úgy éreztem a nőknél ez nem válik be.
2013. febr. 8. 00:49
 10/11 anonim ***** válasza:

# 5/9 válaszra

Charles Bartholomew


A Gossip Girl-ben szerepelt Chuck Bass-ként.

2013. febr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!