Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha azt mondjátok egy fiúra, hogy aranyos akkor azt vonzónak tartjátok vagy csak egyszerűen egy aranyos "gyereknek"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Aranyos, helyes... nem feltétlenül jelenti ugyanazt, mint a vonzó, de nem is zárják ki egymást.

Nekem pl. általában az aranyos, kisfiús tekintetű srácok tetszenek :)

22/L

2011. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bármelyiket jelentheti.
2011. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Általában a 2. verzió érvényes rám, viszont az elmúlt három hónapban megismertem egy srácot, akit hihetetlenül aranyosnak találok, és nagyon vonzódom hozzá. Sőt, talán kezd kialakulni bennem a szerelem is. Tényleg jelentheti bármelyiket.
2011. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú vonzó, akkor ennél kreatívabban is ki tudom fejezni magam.

Az aranyos... olyan... semleges.

2011. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ezt az "olyan cuki hogy belehalok" típusú fiúkra szoktam alkalmazni :) Akiket folyton csak ölelgetnék és borzolnám a hajukat. De ez nem zárja ki azt, hogy vonzódjak hozzá.
2011. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lányoktól az aranyos egyértelműen rosszat jelent, legalábbis ha tetszik az illető. Kb. annyi, h szimpatikus, de nem néz ki elég jól, h összejöjjön vele.
2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi jót nemjelent hidd el én más annyiszor voltam aranyos...
2011. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az aranyos kb. azt jelenti, hogy a szemében semleges lény vagy, pont mint egy plüssmackó. Az aranyos szó eleve megöli a férfi szexualitásást.
2011. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Annyira látszik, hogy melyik válaszokat írták lányok, és melyiket fiúk..
2011. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy látszik, hogy melyik választ írták lányok és melyiket férfiak. Ugyanis sok pasit(többek között engem is) neveztek már aranyosnak, szóval tudjuk pontosan, hogy mit jelent. Nem mindha a nők nemtudnák, hiszen ők használják ezt a megnevezést, de próbálnak ködösíteni, rébuszokban elmagyarázni, mert nemmerik bevallani a valóságot.
2011. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!