Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be szoktam kenni a makkom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szoktam kenni a makkom időnként ezzel a kézfertőtlenítő antibakteriális krémmel. Van amikor csíp kicsit. Okozhat ez bajt, vagy csak kézre szabad használni? Illetve a barátnőmnek orális szexnél lehet baja tőle ha nem közvetlenül utána csinálja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Nemkene.... en nem haeznalom, de biztos ra van irva, h csak kulsoleg..

Meginni esetleg nem szoktad?

2013. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
KÉZfertőtlenítő, nem FASZfertőtlenítő...
2013. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
külsőleg használom. Tehát tenyérre lehet kenni de mondjuk a talpamra már nem lehetne?
2013. febr. 8. 11:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a bőrödnek biztos nem f*sza. Vegyél intim mosakodógélt, az konkrétan erre van, bár inkább csajok használják.
2013. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

"Tehát tenyérre lehet kenni de mondjuk a talpamra már nem lehetne?"


A jó ég áldjon meg a sok eszeddel :D. A talpadra kenheted, de a makkodon kicsikét érzékenyebb a bőr, mint a tenyereden.

2013. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem lenne szabad csak tiszta vízzel mosni!

Mikor enyhébb gond van vele, én is azzal megyek rá, egyből rendbe teszi, jobb mint a canesten és társai! Jó uszodabeli problémákra is...

2013. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg meg a szemedbe is spricceld bele, hogy tudd mi az a nyalkahartya (y)


Vagy hogy egy mondassal eljek: kend a hajadba


A farkadat meg inkabb vizzel mosd...

2013. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

általában csak akciózás előtt szoktam használni, amikor mondjuk nem tudok normálisan megfürödni előtte. Még mindig jobb mint ha enélkül kapná be, nem?

Jól sejtem hogy legrosszabb esetben bőrirritációt okozhat? Ha ez előfordul, és abbahagyom a használatát akkor elvileg elmúlnak a tünetek is, igaz?

2013. febr. 8. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz elképzelni a normálisan nem tudós fürdést előtte, de akkor állj a mosdóhoz, lógasd bele és mosd meg kézmosás után azt is szappannal!

Azt a kézfertőtlenítőt csak akkor kend rá, ha már le kell valami miatt fertőtleníteni!

Olyan akciódnál, ahol még kézmosó sincs, szerintem mindegy a hölgynek, ha túrós romlott sajt szaga van is!

2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hat igazabol priman elfertozodhet, mi el kiirtottad a sajat ellenallorendszered...

Nem lett volna semmi baj az egesszell a f.asz az nem higenikus, de ampina sem... aki ezt nem fogadja el, az ne szexeljen... az sem higenikus

2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!