Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be szoktam kenni a makkom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szoktam kenni a makkom időnként ezzel a kézfertőtlenítő antibakteriális krémmel. Van amikor csíp kicsit. Okozhat ez bajt, vagy csak kézre szabad használni? Illetve a barátnőmnek orális szexnél lehet baja tőle ha nem közvetlenül utána csinálja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben, ha utána jössz rá, hogy nem kellett volna és nincs kézfertőtlenítőd igaz, hogy is lenne, (Van neszesszered magadnál mindig?) hatásos lemosni vodkával, vagy bármilyen nem festett szesszel is!!! ;) (régipraktika)
2013. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csíp, akkor hagyd abba. Közösülésnél a lánynál is kiválthat allergiás reakciókat. Veszélyes amit csinálsz! Egyáltalán miért kened be ilyennel???
2013. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
meggyőztetek
2013. febr. 8. 11:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is átcsutakoltam ezzel a hülye fejemmel :D Sikerült kikezelni?
2020. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!