Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan ember aki senkinek nem tetszik és nem akar vele járni senki? Vagy én vagyok az egyetlen ilyen?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és eddig az összes csajokkal kapcsolatos tervemnek kudarc lett a vége, pedig átlagosan nézek ki, sok csaj azt is mondta, hogy jól nézek ki, viszont nem akar velem járni senki, több száz lány utasított már el, hogy legyünk csak barátok, meg nem vagy az esetem, senkinek sem vagyok az esete vagy mi?

Soha nem volt még barátnőm, a családomban is kérdezgetik, hogy na és van már barátnő?A legjobb amikor egyszer szervízben volt a kocsim és busszal kellett mennem suliba és a buszon volt egy pár, szép csaj, a srác meg alacsonyabb volt mint a csaj és ronda:D én meg csodálkoztam, hogy nekem miért nem lehet barátnőm a nálam hátrányosabb kinézetűeknek akik rondábbak meg busszal járnak van, ez mi?(nem nagyképűség ne gondoljátok azt, csak azt hallani lépten nyomon, hogy kocsi, pénz jó kinézet, udvariasság, intelligencia számít, meg márkás ruhák) és akkor ilyeneket látok, hogy nálam előnytelenebb srácoknak van barátnője nekem meg nincs, szóval ezt nem értem.

Lassan az összes nő a barátom lesz az országban:D

Valaki van hasonló helyzetben?Mi lehet a gond?Egy randi alatt szerintem nem lehet egy embert megismerni még is egyből ez van, hogy legyünk csak barátok, arra is gondoltam már, hogy indulok az x faktorban, hátha elérek valamit és akkor így ha híres leszek könnyebben találok valakit.Mindent megpróbáltam már, de egyszerűen senkinek nem kellett egy rendes pasi aki tiszteli a nőket és sok mindent meg tett értük, utaztam én már 300km-et is egy lányért, kitalálhatjátok mi lett a vége...


2011. márc. 31. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az, ha rendes vagy nem baj, sőt nem is hátrány.

De ha ezzel akarsz meghódítani egy lányt, vagy imponálni neki akkor buktad! X faktor... nyihaha. Mondd mikor nem volt kocsid nem gondoltál arra, hogy ha lesz akkor csajod is lesz? Mert az X faktor kb. ilyen eredményt hozna.. Ezt alapjaitól újra kell gondolnod!

2011. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Tetszik a humorod. :) ,,Lassan az összes nő a barátom lesz az országban".

Ugyanez a helyzet velem is csak én lány vagyok. Nem tudom, hogy mi a gond veled, mert a leírtak alapján van egzisztenciád, ami azért valljuk be sokat nyomhat a latba, persze ez sokadrendű kérdés.

Ha valakinek a bunkó stílus kell és a rossz fiúkra bukik, akkor lehet neked kocsid, de nincs esélyed. Sok lány erre vágyik. Nem tudom, hogy milyen korosztályban keresgélsz, de 20-21 év között érdemes nézelődnöd.

Ha tényleg indulsz az X-faktorban, akkor majd, írj és kapsz egy sms-t :D

2011. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Manapság igen sok az ilyan problémával rendelkező tizen-huszonéves srác/csaj.


A probléma gyökere az hogy mind a nő mind a férfi túl sokat vár el a másiktól,hibátlan és tökéletes szupermenekkel akarnak kapcsolatot létesíteni.Ilyenekből pedig nagyon kevés akad.


"pedig átlagosan nézek ki, sok csaj azt is mondta, hogy jól nézek ki, viszont nem akar velem járni senki"


Csupán külsővel nem lehet megfogni egy nőt.A személyiség a beszélőtehetség és a pénztárca vastagsága sokkal többet számít.


Hiába mész oda egy nőhöz randin divatos cuccokba,szép pofikával.Ha nem tudsz vele közös témákról folyamatosan,izgalmassan beszélni-némi humorral fűszerezve-akkor lőttek a randinak.Mert nem keltetted fel benne az érdeklődést.


"arra is gondoltam már, hogy indulok az x faktorban, hátha elérek valamit és akkor így ha híres leszek könnyebben találok valakit."


Csak magadat égetnéd.Nekem van egy ismerősöm aki a megasztárban indult az elején.Egy idejig a közröhely tárgyává vált még a saját haverjai között is.


Plussz egy jótanács:


Sose legyél őszinte egy nővel.Mert akkor tuti szűzen fogsz meghalni.


20/F

2011. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek nagy igényeim, volt olyan csaj akinek volt pár pattanása, kócos haj, régi nem divatos, nem egymáshoz illő ruhákban volt, helyesen írni sem tudott, én még is adtam neki egy esélyt.Mi lett a vége?Az, hogy "túl jó vagy hozzám, én a régi pasimat szeretem aki szakított velem és nem akar tőlem semmit" hát kössz.

17-25 éves korosztályban keresgélek.

Kezd elegem lenni a nőkből, az azért lehetetlen, hogy senkinek nem felelek meg, holott! a nők közel nem tettek meg annyit mint én, annyit nem fektettek közel az egészbe mint én, nem bírom ezt így elfogadni.Az élet minden területén sikerült kemény munkával eredményeket elérnem, de itt nem, lassan ott tartok, hogy nem hiszem el.

2011. márc. 31. 23:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Állj le. Magadban keresd a megoldást, eddig rossz sablon szerint gondolkodtál, ami nem működött szóval máshogy kell gondolkodnod. Nem a nők a hibásak. Egy időben minden gyönyörű női tekintetben a saját kudarcomat láttam.. Talán ezt érted félre.
2011. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján nem tűnsz egy egoista alaknak, ami azért nagy erény.

Teljesen átérzem a szituációdat, sőt még a családi, bár nálam inkább a baráti kör ,,piszkál" azért, hogy nincs barátom. (Mintha én nem tudnám, hogy milyen jó lenne, ha lenne.)

Úgy gondolom, hogy melléd egy hasonló életfelfogású lány való, akinek valljuk be azért érett a gondolkodása, ami ugye egy találkozással nem derül ki.

Az a tény, hogy nem adtak neked esélyt, hát nem tudom, elég előítéletes a részükről.

Nem tudom, hogy miken kellene változtatni, de legyél határozott és ne mutasd ki, hogy megbántottak.

2011. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szoktál olvasni?
2011. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked, szimpatikusnak tűnsz (eltekintve a tökéletlen külsővel és divattalan ruhákkal szemben támasztott előítéleteidtől). annyi tanácsot azért adnék, h ne "kaparj" túl feltűnően a lányért. persze, legyél kezdeményező, de ha úgy érzi, h neked már akárki jó lenne, csak legyen végre barátnőd, neadjisten csak megd.ugni akarod, az nem igazán jön be egy lánynak sem.
2011. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne csüggedj, nem vagy egyedül a problémával, én is hasonló cipőben járok. Mérnöknek tanulok egy olyan egyetemen ahol hétköznap nem igazán találkozom lányokkal.


Elég sok dolgot sikerült már elérnem az életben, tanulmányokkal jól állok, munkával / pályázatokkal / karrierileg egyáltalán nem állok rosszul, rengeteget jártam külföldön is, jók az esélyeim.


Valahogy úgy alakult hogy sosem volt barátnőm. Így aztán ismerkedésben is közel zéró a tapasztalatom, még randim sem igazán volt egy lánnyal sem. Pedig én is elmennék 300 kilométert :)


Pár haverom szokta mondani hogy legyek egy kicsit bunkó / fasz, meg hogy igyak, de nekem ez nem nagyon tetszik, nem tudnék így viselkedni.


Nem vagyok partiarc, inkább a kulturális tevékenységeket szeretem, de igyekszem azért különféle közösségekbe járni az egyetemen kívül is, ahol vannak lányok, pl. énekkar, túrázás, stb. Egyszer voltam tánctanfolyamon is, azt nagyon tudom ajánlani, sok lány van, bár sajna nem fért bele idén de tuti fogok menni megint ha tudok.


23/F

2011. ápr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ahelyett, hogy random lányoknál próbálkozol, gondolkodj el, hogy mit szeretnél egy nőben, és aszerint keress és próbálkozz

ha nincs semmi elképzelésed, csak legyen már valaki, azt a csaj is látni fogja, és tudni fogja, hogy nem ő kell neked, hanem csak egy 'tárgy', amit lehet mutogatni a szülőknek, barátoknak, meg végre akkor nem piszkálnak

de a legyen elképzeléseddel is finoman, szal ne kösd az ebet a karóhoz, ha mégiscsak megtetszik egy lány, de nem olyan mint elképzelted, akkor mindegy

meg nagyon fontos hogy olyan lánynál próbálkozz, aki őszintén bejön és tetszik, és amúgy jobb ha kicsit ismered, és utána kezdeményezel csak

gyakran a csajoknak túl sok, ha olyasvalaki akar összejönni velük, akit alig ismernek... szerintem a barátok legyünk dolgot sokan mondhatták azért is, hogy megtudjanak ismerni mielőtt bármi elkötelezettséget tesznek

amúgy van csaj, akinek nem számít a pénz, vagy autó vagy márkás ruha, sőt kinézet se, ameddig ápolt, egészséges az egyén

2011. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!