Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra a fiúra, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra a fiúra, aki tetszik, nem merek rámosolyogni! Hogyan lehetnék közvetlenebb és bátrabb vele szemben?

Figyelt kérdés

Elég megközelíthetetlennek érzem magam, nem szoktam csak úgy vigyorogni mindenfelé, de az nem okozna gondot, ha egy semleges emberre kéne rámosolyognom. Viszont ha arra, aki tetszik... Még hosszabb ideig se merek ránézni, nemhogy mosolyogni! Mit tehetnék ez ellen? Így sosem jön le neki, hogy nagyon is tetszik nekem. :(

18/L



2013. febr. 8. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. ;)
2013. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végy nagy levegőt
2013. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát indulj el otthonról úgy, hogy egy nagy mosoly van az arcodon, tehetsz a füledbe fülhallgatót is (nehogy hülyének nézzenek) és ha beérsz az iskolába és meglátod a fiút szintén mosolyogsz továbbra is.. Egyébként a kedvességet is gyakorolni kell. Legyél kedves a boltos nénivel a postással stb.. és egy idő után jön magától..
2013. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azóta is próbálkoztam... De olyan zavarba jövök a jelenlététől, hogy azt nem hiszitek el. :$
2013. febr. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!