Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ez titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ez titeket mennyire zavarna orális szexnél?

Figyelt kérdés
na szóval felrakattam belső fogszabályzót. de ezzel nem tudom orálisan kielégíteni a partneremet, mert felsértem vele. ha ti egy ilyen csajjal találkoznátok, hagynátok is a fenébe hogyha nem tudja ezt megadni nektek? köszönöm a választ :)
2013. febr. 8. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem a fogaddal szopsz :)

Egyáltalán nem zavaró.

2013. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Én konkrétan nem szeretem az orális szexet. Azaz azt nem szeretem ha sz.pnak. Nyalni szeretek... :D
2013. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavarna, punci párti vagyok amúgy is.
2013. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fospuska ***** válasza:
100%
nem zavarna,ha nem orálozna. rengeteg lehetőség van egy nőben anélkül is.
2013. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de hidd el hogy ha a fogam belső részén van, akkor igenis zavaró.. :) köszi a válaszokat ment a zöld kéz
2013. febr. 8. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt fogszabályzós barátnőm és sosem volt zavaró.
2013. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Volt olyan csajom,aki annyira fogazott,hogy már szinte fájt,és olyan is,akiről csukott szemmel azt hittem volna,nincs neki foga...

Nem is sejtettem,mennyit számít a technika,amig nem éreztem a végleteket...Pedig testvérek.

De ha te ügyes vagy,akkor nem zavar bele a dologba.

2013. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Én kipróbálnám veled, és a gyakorlati tapasztalatokat megosztanám veled!

F.

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod ,hogy zavaró ,akkor arra az időre vedd ki ,hogy 100%-os örömet okozz a partnerednek!
2013. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!