Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frufru vagy nem frufru?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frufru vagy nem frufru? Melyik lány tűnik nyitottabbnak fiúk? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Én azt veszem észre hogy a frufru nélküli lányok sokkal nyitottabnak, vonzóbbnak tűnnek. Tévedek?
2013. febr. 8. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nyitottság nem a frufrun múlik:)s valakinek jól áll, valakinek nem.
2013. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
94%

lányfüggő. van olyan akinek jól áll.

Nyitottsághoz ennek semmi köze.

Egyébként nekem inkább a fufru nélküli barna, egyenes haj jön be :D

pl:

[link]

[link]

[link]


de van olyan ismerősöm, aki már évek óta fufrut hord, (már lassan 10 éve szóval nem is nagyon tudják az emberek, hogy hogy néz ki fufru nélkül.

Egyszer egy kiránduláson ültünk egymás mellett egy szobába, beszélgettünk stb, meg filmet néztünk egy nagyon kicsi tévén. Elaludt, igazából én azt hittem, hogy csak tetteti, de mikor láttam, hogy tényleg elaludt, kíváncsi voltam, hogy hogy néz ki fufru nélkül, így megfogtam a haját, és fölhajtottam.Nagyon meglepődtem. Nagyon szép arca van, és szinte először láttam a szemöldökét is :P. persze erre felébredt, megkérdezte, hogy hát én meg mit csinálok. Mondtam neki, hogy mivel magadtól nem mutattad volna meg így megnéztem, és megmondtam neki, hogy szerintem sokkal jobban áll neki ha nincs fufruja. Bár jól áll neki a fufru is, így olyan kis cuki csaj, de fufru nélkül, nagyon szép arca van, és fekete szemöldöke, és összességében nagyon vadító :P

De azt mondta, hogy fufru nélkül csúnyának tartja magát, és nem is mutogatja magát anélkül. Egyébként a kirándulás óta egyre jobb a viszonyunk, nagyon sok mindent meg lehet beszélni vele, és nem az a tipikus lányos lány, volt, hogy találkoztunk egy meleg nyári napon, megkérdezte, hogy iszunk-e egy hideg sört :DD na ez jó hosszúra sikerült, de legalább látod, hogy a hajnak nincs köze ahoz, hogy valakinek milyen a személyisége.

2013. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: De azért az látszik, hogy nem teljesen van kibékülve magával a lány. Tehát a frufru neki amolyan "páncél" és segít neki elrejteni az arcát.. Szóval valamennyire összfügg a két dolog szerintem. Ha nem is személyiségében, de nincs önbizalma, vagy legalábbis hibás az önképe.

Köszi a választ! :)

2013. febr. 10. 09:42
 14/15 anonim válasza:

hát, önbizalom hiányba nem szenved szerintem :DD

inkább a hibás önkép lesz a megoldás, vagy csak szimplán tényleg szebbnek látja magát fufruval

2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne kapásból a csaj énképe a hibás? Láthat ő magán más viseletet előnyösebbnek, mint egy kívülálló. Attól, hogy a frufru takar, még nem biztos, hogy ezt a funkcióját igyekszik kihasználni.

Amúgy szerintem is dögösebb tud lenni a frufru nélküli haj, de inkább azért, mert a frufrus gyermeteg hatást kelt. Csatot el-nem-viselő kislányoknak szokás vágatni. Egy magas homokú lány persze ne emiatt mondjon le róla, neki nyilván előnyösebb.

2013. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!