Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú (17) nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú (17) nagyon sokat lelkizik velem és keresi a társaságomat, az mit jelent?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bejösz neki?
2013. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tetszel neki... Vagy miért nem gondolsz bele abba, ha pont te tennéd ezt mással, valószínű, hogy te is csakis ezért tennéd...
2013. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2013. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de ne tedd a barátzónába csak azért mert lelkis és szeret érzelmi dolgokról beszélni. Mert sajnos sokan ezt teszik.
2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, ő nagyon az, és más lányokkal is szokott, csak nem annyit és azok régebbi barátok. szóval, nem tudom, nem csak barátkozik-e
2013. febr. 8. 20:59
 6/6 anonim válasza:
ha sokat lelkizik akkor szerintem csak olyan emberre lelt akivel tudd ilyenekről beszélni anélkül hogy bármi rossz érzése lenne. szerintem ez jó jel,de kevés az esélye hogy tökéletes és hosszútávú kapcsolat alakulna ki,mert ha egy kapcsolatban egy srác lelkizik állandóan és folyton az a téma az egy idő után zavaró
2013. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!