Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínoz még?

Figyelt kérdés
Bevallottam egy lánynak az érzéseimet, hozzátenném elég komolyak voltak. És a lány lekoppintott. Egy hét múlva már úgy éreztem elfelejtettem, de mégsem. Mostanában sokat álmodok vele, és ez csak felerősíti az érzéseimet. Saját magamat kínzom az érzéseimmel. Szerintetek mit tehetnék?

2013. febr. 8. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
pihenteted a dolgot,közben szerzel szexuális tapasztalatokat,majd egy teljesen új,kevésbé ostobenkó és nyálas taktikával újra belevágsz.
2013. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hiányérzeted van, maszturbálj. Lehet, hogy csak a szex hiányzik.
2013. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Igen? ez is elég furcsa, hogy amióta ez a lekoppintás megtörtént nagyon ritkán 1 héten egyszer maszturbálok. De nem szexel kapcsolatos álmaim szoktak lenni, hanem hogy beszélgetünk, meg fogjuk egymás kezét, ölelkezünk. stb...
2013. febr. 8. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva csak úgy felejtheted el ha találsz mást. Közhely - én is azt hittem, de így van. Máshogy tényleg nem lehet.
2013. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Hát ha lenne másik értelmes nem ribanc lány rajta kívül akit ismerek, akkor meg is próbálkoznék mással, de nekem az olyan típusú lányok nem jönnek be akik csak a szexet akarják.
2013. febr. 8. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyan koppintott le? Nem lehet, hogy csak várni akart még vagy ilyesmi? Konkrétan megmondta hogy nem? Beszéltek még egymással?
2013. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt írta, hogy jelenleg nem akar kapcsolatot.

holott én konkrétan kapcsolatról nem igazán beszéltem, csak hogy régóta nem mertem neki bevallani, és összeszedtem magam, és nagyon örülnék ha találkoznánk. Ezt Facebook-on írtam neki (Utálom a facebook-ot), mert csak ott tudtam elérni. Igen szoktunk írogatni egymásnak. Ma is írtam neki, hogy vele álmodtam, és akkor azt írta, hogy fáradt megy aludni. Azt sem tudom miért mondtam el, hogy vele álmodtam. :)

2013. febr. 8. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem hagyd :(

Elég egyértelmű, hogy tényleg semmit nem akar :( Sok pasinak meg akkor sem esik le, hogy tetszik nekem, amikor minden nap beszélek vele, és kb. hajnalig, de az biztos hogy ameddig csak lehet elhuzzuk. Veled meg ilyen bunkó ez a lány, és mégis így oda vagy érte.. Szerintem jobbat érdemelnél!

2013. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én sajnos örök vesztes vagyok. Úgy látszik ezt a címet nem fogom elveszíteni soha.
2013. febr. 8. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!