Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kínoz és még meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínoz és még meddig fog? Miért nem jön már oda?

Figyelt kérdés

4 hónapja húzódik, eléggé változatosan...Ő a pasi..próbált már kedves lenni, bunkó, udvarias---aztán eltűnt, visszavonult, kétségbeejtett, mert már azt hittem nem lehet semmi..majd most 2 hét szünet után újra nyomulni kezdett, nagyon kedves lett megint, mintha kicserélték volna és egyfolytába bámul, kedves üziket küld, de még mindig nem vallja be hogy tetszem neki, pedig hát elég nyilvánvaló...csakhát már elegem van a metakommunikációból meg az írásokkal is torkig vagyok, azt akarom hogy árulja el végre és jöjjünk össze mert már megcsömörlök! persze ahelyett, hogy ő bármit is csinálna, továbbra is titokzatoskodik...és belőlem akarja kiszedni, hogy tutira bejön e nekem, és folyton belőlem akarja kiugrasztani hogy én csináljak neki mindent, én valljam be, én menjek oda...hol élünk?


elegem volt...a bámulásaiból, az üzengetéseiből, a számonkéréseiből, a sunyiságaiból, az időhúzásból


az idegeimre megy...

mindig ott sündörög, a haverjaival rólam sutyorognak, már azok is csak néznek rám, meg az ócska trükkjei ahogy féltékennyé próbál tenni és a féltékenykedése...élvezem, nem arról van szó, de már hova nyújtjuk?


szerin.tetek mitől fél ennyire?


2012. márc. 5. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ha te mondanád mèg neki,hogy tetszik?Ha nem adtál jeleket,nem csoda,h fèlős.Ha már kimutattad,hogy bejön neked...akkor enyhèn töketlen.bocs
2012. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
baba fordítsd meg a dolgot és gondold magad a helyébe , te biztos vagy benne hogy bejössz neki ő viszont nem biztos benned. vagyis oriási nagy helyzet-előnyben vagy vele szemben ezért mindent el kell követned h nyíltan tisztán a tudomására juttasd h kib@szottul tetszik neked különben lóf@sz se lesz az egészből és majd tiz év mulva megbeszélitek h " jajj milyen szerelmes voltam beléd akkoriban..." télleg te is? énis bmeg :D
2012. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!