Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi az életében hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi az életében hány nővel volt átlagban szexuális kapcsolata / barátnője?

Figyelt kérdés
Hány nő a szokványos az életben?

2013. febr. 8. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

jo vágod, valakik megdugnak 50 nőt, valakik több százat, valakik mondjuk csak 5öt, valakik meg csak 1-et. Az ilyen 20-50 db megdugott nő am annyira nem ritka mint gondolnád, a joképü férfias srácok könnyen összehozzák.


Persze vannak akik meg egy nővel se dugnak.

2013. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Nekem például 47-50 között van.
2013. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

30 F vagyok és szűz. Sosem vágytam skalpokra, ha az elsőben megtalálom azt, akit keresek, akkor egy lesz és ő lesz az egyetlen. Ha nem, keresek tovább.


Egyénileg változó amúgy. Van aki minden puncit meg akar dugni, van aki nem a mennyiségre, hanem a minőségre hajt, van akit az érzelmek vezérelnek, stb.

2013. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na ne mondd már, hogy emiatt maradtál szüz 30 éves korodig... :D
2013. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!