Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 30 éves férfi és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 30 éves férfi és nincs családja, komoly kapcsolata és szereti élvezni az életet, az ölje meg magát?

Figyelt kérdés

Mostanában milliónyi ilyen és hasonló jellegű hozzászólást olvastam. Jelesül, aki eléri ezt a kort, annak az általános vélemény szerint kutya kötelessége elvenni már valakit, gyereket csinálni neki, és ennek élni. Plusz nem szórakozni, minden pénzt a családra költeni, amely pénz komoly és állandó legyen, mert így illik.

Egy rakás emberre (rám is pl.) ez a beállítás egyáltalán nem illik. Néha már az életkedvem is elmegy, amikor a GYK oldalait olvasgatom, annyira visszataszítóak egynémely hozzászólások. Mintha egy 30-as férfi már nem is lenne ember ezek nélkül! A véleményt alkotók teljesen figyelmen kívül hagyják az egyes emberek közötti különbségeket, ami megnyilvánul testileg, szellemileg, gondolkodásmódban, a társadalmi környezet és egy-egy aktuálisabb esemény hatásairól már nem is beszélve. Annyi dolog befolyásolhatja egy ember sorsának, élettörténetének alakulását, hogy azt elmondani nem lehet!

Akkor viszont mégis, milyen alapon veszi bárki is a bátorságot, hogy egy számára teljesen ismeretlen ember felett ítélkezzen pusztán egy számadat alapján?


2011. jún. 10. 22:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

huuu, én imádom őket, jókat lehet velük bulizni, mindent kifizetnek, csak mert majdnem 10 évvel fiatalabb vagyok náluk :D még beszélgetni is lehet velük értelmesebb dolgokról, főleg ha nincsenek beállva mint a gerely :D


mondjuk ha a másik oldalról nézem, akkor joggal tehetem fel a kérdést: mikor akarsz családot alapítani? 40 évesen? hogy aztán a gyereked ballagásán a nagyapjának nézzenek? :P


amúgy semmi bajom az egyedülálló 30-asokkal :D

2011. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Öld meg magad.

.

.

.

.

.

Hopp már ugrik is a tizedikről.

2011. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

22.44

Nem fizetnék ki neked semmit, van neked is pénzed és nem szoktam annyit inni, hogy beálljak.

Amúgy miért ne alapíthatnék családot akkor? Mások is megteszik és semmi problémájuk nincs vele. És láttam én már olyan 70 éves férfit, aki max. ötvenesnek nézett ki.


22.46

Dugulj el!

2011. jún. 10. 22:51
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

én is 34 vagyok, család nélkül, de barátnővel.


nos, soha nem fizetnék semmit lánynak, s nem is tettem a múltban sem, mivel nem vásárolom megsenki szeretetét, az nem szerete.

2011. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Így van, az nem szeretet. Sok fiatal lánynak enélkül is bejönnek a harmincas férfiak, mert sokkal töb értelem szorult beléjük, ment egy fiatalabba.
2011. jún. 10. 22:56
 6/27 anonim ***** válasza:
Sálálálálá, én még csak 7 éves vagyok, de értelmes vagyok, és a kukim is nagy, és a 30 éves öreg bácsi meg ne moleszteráljon, mert megmondalak anyukámnak.
2011. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Ez, ahogy te is írtad egy általános vélemény bizonyos emberek között.

Sokan elfelejtik, hogy ez a 21.szd. Míg régen úgy volt, hogy nagyanyáink, anyáink 18-20 éves korukban házasodtak és gyereket szültek ez a filozófia ma már nem helytálló. Mára kitolódtak ezek a dolgok.

Hiszen mit látnak a fiatalok - az egyik oldalról - tanulni kell, mert semmi sem lesz belőled, diploma kell, de nem 1, mert azzal sem tudsz elhelyezkedni (többel sem, mert túlképzett vagy, értéktelenné vált mára a diploma)- nincs munkahely, nincs pénz, nem tudsz otthonról elköltözni. Csajozni/pasizni sem könnyű, már vannak komoly elvárásaid, nem feltétlen csak a kalandot keresed. (van aki igen) Anyádékhoz mégsem viheted az illetőt.

Egy családnak meg kell teremteni az alapfeltételeit. Nem csak dugni kell meg jöhet a gyerek, amit miből is fog eltartani?

Aki felsőoktatásban végzett az pont hogy 25-30 körül kerül ki, munkahelyet akar, sikert akar, élni akar magának. Nem mindenki akar (rögtön) családot.


a másik oldal - buli, össze-vissza kef.élni mindenkivel, majd lesz valahogy, összeházasodunk csak mert mások is ezt tették, aztán jön a siránkozás, válás, visítás, hogy itt hagyott a gyerekkel...stb. (mert van ilyen is)


Nem fogják fel nagyon sokan, hogy minden ember más és más. Más értékrendje van, másként szemléli a dolgokat.

EZT NEM TARTJÁK TISZTELETBEN!


Másrészt az itt kommentelők többsége 12-25 közötti, mit vársz tőlük?


30 körüli vagyok, nem akarok házasodni/családot...csak egy társat, de komolyat.

Most meg leszek kövezve (figyeld meg)!!!


Habzó szájjal fogják neked/nekünk azt állítani, hogy milyen gyökerek vagyunk, MERT NEM ÚGY GONDOLKODUNK, MINT ŐK!

2011. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Mekkora parasztok vagytok itt páran... Ilyen eszedbe se jusson, úgy éld az életed hogy te elégedett legyél vele, ne próbálj kényszeresen alkalmazkodni mások által felállított hülye normákhoz. Onnantól kezdve meg már teljesen mindegy. :)

19/F

2011. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Most mit akarsz?! Én 30 éves nő vagyok, és a GYK-s válaszolók szerint, nekem már csak a férfiak selejtje jut, mert a többi már 20 évesen elkelt, eszembe sem juthat válogatni és olyannal lenni, akivel tényleg jól érzem magam. Érjem be azzal, aki "maradt", örüljek, ha ilyen öregen (???) még kellek valakinek!

Hát, köszönöm szépen! :S

2011. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

19/F

Köszönöm!

2011. jún. 10. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!