Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit kezdjek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Próbálom röviden:

Egyetemre járok. Itt megismerem egy lányt, aki nagyon elszeparálódott az egyetemtől. Kicsit szegényes családból került ide. Mi ismerősök voltunk illetve néha összeültünk beszélgetni. Valahonnét sok sok pénzt kapott. A pletykák szerint kurv@lkodott. Hittem is meg nem is. Már úgy 2-3 hónapja láttam hogy furcsán viselkedik. De mivel nem találkozunk sokat betudtam annak, hogy rossz a napja. Aztán hajnali 2 körül felhívott, hogy segítsek neki. Befogadtam. Aztán elmesélte, hogy jár az egyetemre egy gazdag srác, annak volt a szeretője. Sok ocsmányságot bevállat, mindent amit kért. A fiút ismerem látásból illetve hallotam már róla. Mondta, hogy el kell rejtőznie, mert a srác keresi. Az okát akkor még nem mondta el.

Egyik barátnőmhöz vittem, hogy meghúzhassa magát valahol.


Pár nap múlva jött egy férfi és érdeklődött a barátnőm iránt. Mondtam nem tudom hol van. Délután már maga a srác jött, hogy hol van a lány. Neki is mondtam ,hogy nem tudom. Azóta folyamatosan visszajár hozzám. Már zárom az ajtót is. Próbált pénzzel rávenni, hogy mondjam el hol van. Már úgy teszek mintha nem lennék otthon.

Ami a legrosszabb: pár hét után hagyott egy üzenetet, hogy érdekes lány vagyok és, hogy nincs-e kedvem vele randizni. Aztán mindig küldetett nekem ajándékokat. Egyik reggel mikor mentem a suliba arra kocsikázott (nem tudom mennyire a véletlen műve) és nagyon szívélyes volt velem, felajánlotta, hogy elvisz a suliba. Nagyon agresszíven nyomul, nem győzöm a virágokat, ajándékokat vissza küldeni. Egyre jobban félek tőle. Sosem tudom mikor bukkan fel vagy mikor figyel. Én kezdek bedilizni.

Rendőrséghez sem merek fordulni, mert ez a srác már több balhét is megúszott, mert elvileg a rendőrségnél is vannak kapcsolatai (de az apjának biztosan)


Ilyenkor mégis mit lehet tenni?


2013. febr. 9. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem sikerült röviden
2013. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel hogy zaklat!
2013. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küld hozzám! Én szeretem a pénzt,és a szexben nálam nincs tabu! Telefonszám? Egyéb elérhetősége a srácnak? :)
2013. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mantis religiosa ***** válasza:
Minden egyetemnek van saját biztonsági szolgálata, szólj nekik, ezzel egyidőben a rektornak/dékánnak is szólj, hogy legyen nyoma a dolognak. Hiába a rendőrségi kapcsolat, az egyetemen az semmit nem jelent. Ha megszorongatják kicsit az egyetemen, visszább vesz majd, nyilván nem kockáztatja hogy kirúgják. Gondolom próbáltál vele beszélni már ez ügyben, és nem vette a lapot.
2013. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Már többször is közöltem vele, hogy semmit nem akarok tőle, hagyjon békén. De minél inkább visszautasítom annál jobban nyomul. Az ajándékok is egyre drágábbak. :/

2013. febr. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!