Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kezdjek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek ezzel a helyzettel? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy ikerpár (fiúk), egypetéjűek, de egyáltalán nem hasonlítanak belülről. Az egyikük (A.) a legjobb fiúbarátom, már több éve. A másik (B.) meg régebben mindig piszkált valamivel, aztán "elpávásodott", ezután kb 2 évig szinte nem is beszéltem vele, pedig ugye többször voltam náluk (illetve A.-nál).


Most meg mintha visszavett volna, ezt már pár hónapja észrevettem, hogy nem annyira bunkó,meg A.-nak mondta többször is, hogy mehetnénk vele, meg még néhány haverjával ide-oda, de nem akartam, mert nem hittem volna, hogy tudnék mit kezdeni magammal. Aztán A. elmondta nekem, hogy B.-nek már azóta tetszem, mióta megismerkedtünk, és azóta próbálkozik, hogy "jól" nézzen ki, hátha az bejön nekem, most meg sokkal rendesebb, mert rájött, hogy azzal még el is érhet valamit.


Az a problémám, hogy tényleg lehetne valami, de mivel éveken át úgy gondolkoztam, hogy ő nekem senki, úgyhogy jobb ha nem húzom fel rajta az agyam, de ha meg csak most ismerném meg gondolkodás nélkül összejönnék vele.


Mit tegyek?


2013. jan. 16. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

közeledj hozzá kicsit, ismerd meg, tudd meg mit akar pontosan (járni veled v csak dugni)

ha egy pasi képes változtatni magán azért h jó színben tűnjön fel előtted akkor lehet h komolyan is gondolja

2013. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendben, köszi a gyors választ, várok még :)

ja és én 17 vagyok, ők meg 18-ak

2013. jan. 16. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

ha miattad képes változtatni, akkor biztosan komolyan gondolja

szerintem próbáld meg megismerni

lehet hogy jól össze fogtok passzolni

egy próbát mindenképpen megér :D

2013. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ha valaki miatt jól akarok kinézni ..akkor azt nagyon komolyan gondlom..!! és egy próbát megér.. (egy fiú 19 éves)
2013. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, akkor megpróbálok nyitni felé

de várok még válaszokat!!

ment a zöld kéz :)

2013. jan. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!