Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elfogadható vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Ez elfogadható vagy esetleg változtatnom kellene az mentális egészségem miatt?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, soha nem volt még párkapcsolatom, barátnőm, vagy szexuális viszonyom senkivel. Egyszer kipróbáltam "jártam" egy lánnyal nagyon rövid ideig, de nagyon rossz volt, a végén már magamat is utáltam hogy belementem. Soha nem éreztem semmi olyasmit ami összekötne valakivel, és nem értem hogy más embereket mi vezérli arra hogy megosztják az életüket. Sokat járok szórakozni, de olyankor csak iszunk a haverokkal meg hülyéskedünk, de közülük is a nagy többségnek van barátnője akinek meg nincs, az ott szedi fel. Szóval buli végére egyedül maradok, így már a buliktól is kezd elmenni a kedvem. Sokan mondják hogy változtassak mert ez így nem egészséges, de én úgy érzem nekem jó, csak olykor piszok egyedül vagyok. :(

2013. febr. 9. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy baj, még nem jött el a te időd. Ismerek még ilyen fiúkat. Majd eljön a változás nálad is.
2013. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm második, de az első válaszát nem igazán értem. o.O
2013. febr. 9. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel, kelleni fog nem valaki, hanem Ő. Addig ez van.
2013. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd jön a megfelelő, nyugi! :)
2013. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!