Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a suliban 1 fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban 1 fiú aki tetszik nekem és elég sokat szoktunk szemezni. Ismerősöm facebook-on, de amikor találkozunk nem szoktunk köszönni egymásnak, de viszont néz. Szeretném jobban megismerni. Vajon érdeklem? 15/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a fészt, és az életben mond el neki, amit a neten szoktál. Mindjárt megismered.
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szoktatok szemezni akkor nyilván igen.

A gond az, hogy a gyerek félénk, ezért nem mer kezdeményezni, szóval ezt kicsit megszívtad.. Sok sikert!

2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Ha jobban meg szeretnél ismerni, akkor kezdeményezz beszélgetést.
2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves : Kpeti86

Köszi a választ :)

A baj az hogy egyáltalán nem félén mert amióta ismerősöm azóta 5 barátnője volt :/

2013. febr. 9. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy honnan tudjuk?Fent írja, hogy szoktak szemezni!Nem?De.
2013. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Biztos facebookon böködik egymást meg szemeznek a debilek!
2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te jól nézel ki?Beszélgettetek már élőben?
2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim szerint igen.

Sajnos még nem beszéltünk

2013. febr. 9. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, és még nem beszélgettetek élőben akkor biztos hogy tetszel neki.(persze csak ha nem hobbija a szemezgetés) Amúgy semmit nem jelent, hogy volt 5 barátnője, mert pl én simán "összejövök" (pl buliban, szórakozóhelyen) olyan lánnyal aki nem vonz, de ha valaki komolyabban érdekel akkor egy akkora p*cs leszek, hogy az vmi csodálatos.Nem tudok összefüggésekben beszélni, ráadásul, amit mondani szeretnék az is egy nagy baromság..

Ilyen hatással van az is rám, ha egy rámenőssebb csaj rámstartol.Bár ezt megoldom úgy, hogy egyböl lekapom.Utána már nincs gáz.Azt hiszem kijelenthetjük, hogy kissé nyomi vagyok.

Szóval bejössz neki, lehet túlságosan is.Sosem szemeznék olyan csajjal,aki nem tetszik.Brrr Péter voltam

2013. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!