Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó párterapeut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani jó párterapeutát Heves megyében? Eger és Gyöngyös környékén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Párterapeutát nem tudok, de spirituális tanácsadót igen. A facebookon Ezovarázs néven van fenn. Nem drága, és tényleg nagyon tud. Több ismerősöm is volt már nála, többek között párkapcsolati tanácsadáson is, és nagyon elégedettek voltak vele. Én nem voltam, de személyesen is ismerem a hölgyet, és tudom, hogy tényleg nagyon okos, és kimondottan jó érzéke van az ilyen lelki dolgokhoz. Horton és Pesten dolgozik.
2013. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!