Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borsod-Heves megye Kollégiumok...

Borsod-Heves megye Kollégiumok ( Eger, Hatvan, Gyöngyös környéke)? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem bírom már tovább.Érettségi előtt vagyok,és utálok itthon lenni.Anyám szétszedi az értetlenségével az idegeim.

Mindig azt vágta a fejemhez ha nem tetszik itthon, akkor ellehet menni albérletbe. El is mentem volna,de nem volt pénzem.Most úgy határoztam kollégiumba mennék, méghozzá jó messze.Kiadványszerkesztőre jelentkeztem most nappalira, de nem vagyok benne biztos,őszintén szólva,mert jó hogy diákigazolvány,meg minden olcsóbb,de mellette nem tudnék dolgozni az órarend miatt,pláne főállásban nem. Szóval gondolkodtam a pincéren,vagy masszőrőn,és ha már messze,szívesen mennék heves vagy borsod megyébe.Vagy felvetettem, estire mennék, és mellette dolgoznék. Most ez a baja, és höbörög érte, hogy menjek csak nappalira, és minek akarok még dolgozni...most attól fél hogy tényleg képes leszek rá, és ezért mondja? Mért nem tud örülni, annak hogy boldog vagyok,és mért kell mindig keresztbe tennie, bármilyen ötlettel elő jövök, ő ellenzi. Nagyon elvagyok keseredve :( Itthon van minden,

nagy kertes házban lakunk vidéken,de anyám nem érti meg,hogy itt nincsenek már barátaim,és mért nem megyek itt sehova. Nagyon az az érzésem, hogy nem akar innen elengedni. Apám pedig teljesen mellettem van, és mindig meghallgat, azt mondta támogat bármiben, ő azt akarja hogy élvezzem az életem,de sajnos ritkán látom, mert a munkája miatt keveset van itthon :( elakarok menni, és nem akarok ilyen életet :'(


2010. márc. 31. 21:13
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én egy egri lánykollégiumban lakom a Dobó téren. Főként középiskolások vannak itt (mint én is), de van néhány fősulis is. A legtöbb szoba 6 ágyas. Egyébként nem egy luxus, elég régi épület, és a szobák nem túl vidámak. A kaja sem egy leányálom,d e azért meg lehet enni. A szobatársaimmal elég jól kijövök, bár ez nem mindig volt így. Tudni kell alkalmazkodni, az biztos.

Egyébként hova jársz suliba? Nem lennél így túl messze tőle?

Ha egyéb kérdésed van, nyugodtan írj;)

2010. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, dunakanyar,most még középsuliba járok Pestre és már bánom hogy nem mentem koleszba,az utazás elvette az életem :(,és bejelöltem egy sulit,de nem nagyon vágyom rá,hogy ott tanuljak tovább ( okj-s),igaz ez közelebb lenne,de közben történtek dolgok az életemben, és nagyon jót tenne innen kiszakadni, és elmenni,elfeledni azt amit el kell,és ezen legjobban egy környezetváltozás segítene. Írhatnál priviben..köszi a választ
2010. ápr. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!