Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex pszichológushoz megyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex pszichológushoz megyek, de semmi bajom, csak érdekel milyen? Mennyi idő egy beszélgetés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok normális ezt aláírom,de mindig is érdekelt milyen is lehet.Szóval kaptam időpontot a jövő hétre...

Szerintem a kezdetekkor elmondom mis is a szituáció.de bízom benne,hogy nem dob majd ki..

Volt már valaki ilyen helyzetben,hogy elment pszichológushoz...Milyen volt?


2013. febr. 10. 12:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mi is*
2013. febr. 10. 12:15
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed..menj.

De a bicajozást se megkérdezed milyen, hanem kipróbálod

2013. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha semmi bajod, minek mész? :D

Nem fog kidobni, azért van, hogy meghallgassa a nyomorodat.

Ha kidobna az azért lenne, mert semmi bajod, de mondom ok nélkül senki nem keresi fel őket.

2013. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pénzem nincs rá, igazából ez egy fogadás volt...fizetik nekem:D így elvállaltam,mert érdekel milyen :)
2013. febr. 10. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor találj ki vmit. Hamar levágja ha kamuzol
2013. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért megyek mert érdekel! Komolyan,egy 30 év körüli nő lesz,szóval csak beszélgetni szeretnék vele..Hogy is megy ez:D

Lehet balul sül majd el,de akkor kártérítést követelek!:)

2013. febr. 10. 12:19
 7/13 A kérdező kommentje:
A másik,hogy nem akarok kamuzni!
2013. febr. 10. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg azzal fogja kezdeni, hogy megker, hogy nagyvonalakban mondd el, hogy mi is a problemad, milyen panaszokkal, milyen gondokkal fordulsz hozza.


Na, most ha te erre rogton kozlod, hogy nincs semmi aktualitasa a "latogatasodnak", csak kivancsi voltal, vagy fogadasbol vagy itt, akkor a pszichologus szemelyisegetol/habitusatol/pillanatnyi hangulatatol fuggoen vagy rogton kidob, hogy az o idejet ne rabold es ne vedd el a lehetoseget masok elol, akiknek tenyleg problemaik vannak es segitseget remelnek, vagy nevet egyet, dijazza az oszintesegedet es a batorsagodat/pimaszsagodat es utana kuld el, vagy pedig nevet egyet es dijazza a batorsagodat/pimaszsagodat, kicsit elbeszelget veled, bekasszirozza a tiszteletdijat, majd megker, hogy tobbet ne gyere.

2013. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi para nincs ebben. Énis mentem már pszichológushoz csak úgy, az elején mondtam neki, hogy nincs panaszom, csak a kíváncsiság hozott. Elbeszélgettünk minden féléről, majd mondta hogy tényleg nincs itt semmi baj, aztán szépen elköszöntünk, és kijöttem. Miért dobná ki?
2013. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak lehetosegkent irtam.


Ha rogton azzal kezdi, hogy poenbol/fogadasbol van ott es a pszichologus olyan tipus, aki nem nagyon dijazza az ilyesmit es raadasul meg eppen rossz passzban is van, akkor elofordulhat, hogy egybol elkuldi...

2013. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!