Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet Valentin napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet Valentin napra ajándékozni?

Figyelt kérdés
mit lehet a barátodnak adni valentin napra akivel 2 hónapja járok.Nekem 15. van a szülinapom ugyhogy dupla ajándékot kapok és kétségbe vagyok esve hogy mit tudjak neki adni.Ő vacsorázni visz+még az ajándék.Egy kis tudni való róla:imádja a halakt és rengeteg van neki,utál szórakozni v is inkább bulizni amiben hasonlítunk.
2013. febr. 10. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még 1x megkérdezitek h "mit vegyek valentin napra" lenyakazlak titeket.
2013. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnálom csak gondoltam megpróbálok hasznot nyerni abból hogy regisztráltam.Ha untatlak sajnálom :)nem volt szándékos :P
2013. febr. 10. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit adnál neki, ha szülinapja lenne? Az pont jó Valentin napra is.

Ha végképp nincs ötleted, akkor valami plüssmaci vagy hasonló, aminek ugyan sok értelme nincs, de mégis jelzi, hogy gondoltál rá.

2013. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!