Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék Valentin napra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék Valentin napra egy saját készítésű ajándékot ajándékozni a páromnak. Milyen ötletetek lenne?

Figyelt kérdés
Nyilván veszek neki ajándékot is. De mindenképpen szeretném egy olyan kis aprósággal is kiegészíteni amit én készíthetek. (22 N)
2012. jan. 31. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
veszel egy szívecskés fóliát és egy kis kartondobozt, a fóliát ráragasztod és a dobozba teszel egy jóféle prágai sört.
2012. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dottorre ***** válasza:
80%

Nálunk hála a jó Istennek ki lett találva, hogy Valentin napot nem tartunk! Tudom javasolni mindenkinek, mert egyébként ordító nagy hülyeség ez az egész. Csak azért találták ki, hogy a virágárusoknak legyen forgalmuk.

Ennyi bevezető után, gyerek koromban anno kaptam egy A/4-es papírt, ráírva "szeretlek szeretlek"... ahányszor ráfért. Szerintem ez egy jó ajándék. Ezzel látszik is, hogy foglalkoztál vele, és kimutatja az érzéseid is.

2012. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kovács Julianna válasza:
87%
véleményem szerint a valentin nap nagyon szép dolog..és ha már egyszer egy évben van egy nap kifejezetten arra ha mindenki megünnepeljen egy ilyen csodás dolgot,hogy sikerült olyan párt találnia,akivel boldog,akkor adja meg a módját,hogy ezt ki is fejezze..ne azért mert ez egy ilyen nap,hanem azért mert az embereknek jól esik,ha egy ilyen napon ők is részt vehetnek ebben és elmondhatják h ezen a napon nekik is van valakiük,aki beakarja bizonyítani,h szereti..én azt javaslom,mindenképp személyes legyen..vagy egy közös emléket elevenítsen fel..vagy pedig valami olyasmi legyen,amit szeret,és örülne neki...ha valami finom ételt készítessz,amit nagyon szeret és párosul mellé egy kis kényeztetés,az is nagyon jó...gondolkodj rajta,h mi az ami lehengerelné és te is megtudod csinálni.
2012. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dottorre ***** válasza:

Kedves Kovács Julianna !


Megértem az elveid, csak egy vitacsatornát nyitva kérdezem tőled, hogy szerinted miben más a Valentin nap, mint mondjuk akármelyik nap, amikor a párod szereted, és rá gondolsz? Miért ne mondjuk március 12-én vásároljak neki egy szál virágot, vagy csináljak neki valami azért, mert szeretem? Miért pont február 14-én?

Ezt pont ugyan úgy nem tartom jó dolognak, mint azt, hogy karácsonykor mindenki szeressen mindenkit, mert az a nap, karácsony. A különbség az, hogy utóbbit, mint szükséges rosszat, elfogadom, míg a Valentin napot nem.

2012. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem okés a valentin nap 1 amíg nem csak azon a napon vagy vele kedves meg adsz neki valamit, 2 amíg nem az ajándékról és a pénzről szól.


Ötletnek pedig én azt gondoltam, hogy valami sütit készítek neki, azt mindenki szereti és még saját készítésű is :D

2012. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha két ember szereti egymást, azt nem csak az év egyetlen napján kellene ünnepelni, és örülni neki...
2012. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötleteket! Szerintem sütök majd valami finomat :-)
2012. febr. 3. 02:05
 8/10 A kérdező kommentje:
És nem csupán a Valentin napon szeretjük egymást! Több mint 3éve vagyunk együtt,és nagyon szeretjük egymást! Csak mivel nálunk nem kell ahhoz Valentin nap,hogy meglepjük egymást valamilyen kedvességgel, így most kicsit kifogytam az ötletekből! Időnként meg szoktuk lepni egymást apróságokkal, nem csak ünnepkor! Tehát nem azért készülök,mert évente egyszer teszem ezt! A párommal együtt várjuk a Valentin napot,és csak ötleteket akartam kérni!
2012. febr. 3. 02:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Tavaly Valentin napkor egy szív alakú csoki tortát sütöttem a páromnak, és nagyon örült neki! :-)
2012. febr. 3. 02:15
 10/10 Tutti -frutti válasza:
Egy csipeszre ragassz egy papírból kivágott kis borítékot és a borítékba rakj 1 másik kis papírt amire üzenetet írsz és ragaszd rá a csipeszre és ha valaki a csipeszt megnyomja és szétnyílik látszani fog az üzi
2013. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!