Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal fiúk (12-14 évesek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal fiúk (12-14 évesek) körében is vannak melegek vagy bik?

Figyelt kérdés
Esetleg itt van olyan? Azért kérdezem, mert ha valaki írja hogy ő iylen, azért az több bizonyíték, minthogy valaki hallott már róla :) És inkább úgy értem ezt, hogy van-e olyan fiú, aki ebben a korban is tudja már ezt magáról. Vagy az csak később derül ki?

2013. febr. 10. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

hát mivel ebben a korban alakul ki a nemi érés, ilyenkor még senki nem fogja megmondani az identitását biztosra... jóó, persze, pistikére rákenik a suliban, hogy bzi, de lehet, hogy aki a legjobban fikázza a teljesen normális pistikét, az fog farok után nyúlni 3-4 év múlva:D


szóval ilyenkor támadhat gondolata a gyerkőcnek, de ez olyan mint mondjuk a halálos szerelem ebben a korban... igazából még nincsenek rá megérve testileg-lelkileg szóval csak a trendet és a társadalmi nyomást követik

2013. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
nem hiszem.
2013. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
hát én az vagyok 14/F és tudom is és bizonyítani is tudom
2013. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki meleg 40 évesen, az meleg volt 15, meleg volt 10 évesen, max még abban a korban nem realizálódott benne.
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Én már akkor is tudtam, hogy meleg vagyok.
2013. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
87%

Kettővel ez előtti!

29 éves vagyok BISZEXUÁLIS !

Volt már kapcsolatom lányokkal és fiúkkal is egyaránt..

Mind két nem legalább annyira vonz mint a másik.

Nem kötekedés :)

Csak mondom, hogy igen is létezik biszexuális ember..

2013. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Én tudom magamról, már régóta sejtem. De 1,5 éve biztosra. Eleinte én sem hittem el, azt gondoltam, hogy ez biztosan még változni fog. De semmi változás...

Sosem vonzottak a lányok, és kétlem hogy ez megváltozna. De már nem érdekel, már elfogadtam magam :) és ez a legkisebb gondom.

még most leszek 15 :D szóval még beletartozok az érintett egyénekhez :P

2013. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Bennem 10 évesen kezdett először mocorogni valami a fiúk iránt, persze akkor még nem értettem (90-es évek eleji vidéki Magyarország, asse tudtam, mi az a homoszexualitás). 12 évesen már biztos voltam benne, hogy a fiúk tetszenek, és nem a lányok.

Egyébként meg ha tudsz angolul, nézegess coming out videókat a youtube-on, vannak 11-12 évesektől is, és ahogy beszélnek az érzéseikről, el is hiszem róluk, mert én is ugyanígy éreztem az ő korukban, csak persze sose mertem volna ország-világ előtt beszélni erről. Kicsit irigylem is őket... :)

2013. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
én is éreztem már ennyi idős koromba hogy a fiúk tetszenek nem a lányok.
2013. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

7 éves koromban az osztályfőnök szólt a szüleimnek, hogy valószínűleg meleg vagyok, úgyhogy vigyenek orvoshoz.

Tényleg meleg vagyok, már akkor is éreztem, de csak tudat alatt.

A lányok meg sose érdekeltek.

2013. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!